Współpraca


Lubisz seriale? Chciałbyś pomóc nam rozwijać ten serwis? Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę.

Nie musisz być doskonały z języka polskiego, a współpracę z nami możesz potraktować jako wspaniałą przygodę, gdzie postawisz pierwsze kroki w stronę zostania dobrym autorem, redaktorem czy recenzentem. Nasz serwis jest otwarty na nowe inicjatywy i nie narzucamy sposobu współpracy. Ty decydujesz jak chcesz działać i jak często publikujesz treści.

Możesz pisać recenzje swoich ulubionych seriali, pisać o nowinkach związanych z serialami, a także zaproponować stworzenie nowego działu takiego jak film, książka czy komiks. Jeżeli jesteś studentem i chciałbyś zrealizować zdalnie praktyki, to również oferujemy taką możliwość.

W przypadku dłuższych współpracy staramy się nagradzać Was bonami na zakup gadżetów związanych z serialem i nie tylko. Czasami dostajemy propozycję zrecenzowania książki czy film, wtedy kopia zostaje wysłana do osoby, która się takiego zadania podejmie.

Jeżeli jesteś zainteresowany albo masz pytania, wątpliwości, to możesz napisać na adres admin@spoilertv.pl. Jeśli masz wątpliwości, to zawsze możesz spróbować. Współpraca to nic zobowiązującego, więc jeśli poczujesz, że to jednak nie to, wtedy zawsze możesz zrezygnować. Jednak jak nie spróbujesz, wtedy możesz stracić fajną przygodę.