Program Partnerski


Interesujesz się serialami? Chciałbyś pomóc rozwijać serwis i przy okazji zarabiać prawdziwe pieniądze? Dołącz do naszego Programu Partnerskiego! Z myślą o naszych zarejestrowanych użytkownikach pomyśleliśmy o nagradzaniu ich za aktywność w naszym serwisie. Jak pewnie zauważyliście, macie możliwość zdobywania punktów. Punkty przyznawane są za logowanie w serwisie, dodawanie komentarzy, newsów, odcinków, zwiastunów i innej aktywności w serwisie.
 
Oczywiście lepiej punktowane są czynności, które w większym stopniu przyczyniają się do rozbudowy serwisu, czyli np. przetłumaczenie newsa o serialu z zagranicznego serwisu. Ponadto punkty możesz wymieniać na prawdziwe pieniądze. Przelicznik się zmienia i nie może spać poniżej 0,5 grosza za 1 punkt. Kurs wymiany jest uzależniony m.in. od ilości punktów w serwisie oraz zysków jakie przynosi serial z reklam i innych źródeł dochodów. Aby wymienić punkty na pieniądze trzeba przystąpić do Programu Partnerskiego.
 
Osobom, które zaangażują się mocno w rozbudowę serwisu może zostać przyznana bonifikata w postaci lepszego kursu wymiany walut. W związku z tym zachęcamy do zaangażowania się w tworzenie serwisu, zdobywanie punktów, wymienianie ich na pieniądze i zarabianie dzięki temu! Chcielibyśmy stworzyć w taki sposób stałą siatkę współpracowników z naszym serwisem.