Wesprzyj nas na Patronite


Arek Tobiasz   Arek Tobiasz | 21-12-2017, 15:36:09


Wesprzyj nas na Patronite

Witajcie, stanęliśmy przed bardzo poważną decyzją, aby zamknąć stronę spoilerTV.pl. Zamknąć w takim sensie, że nie będą pojawiać się na niej nowe informacje. Wielu z nas poświęciło serwisowi część własnego życia, stąd z trudem dochodziliśmy do takiego miejsca w jakim znaleźliśmy się teraz.


Prawda jest taka, że praca w serwisie (publikowanie nowych materiałów) pochłania bardzo dużo naszego czasu, co nie przekłada się jednak na generowane z reklam zyski. Powiedzmy sobie szczerze: Kto klika w reklamy? Planem było odpalenie nowej wersji serwisu i poczekanie, aby zobaczyć czy sytuacja się zmieni. Nie zmieniło się nic, a koszty utrzymania serwisu rosną.

Jednak, aby nie było, że w pewnym momencie zamilkniemy, chcemy spróbować odmienić sytuację, stąd pojawiła się akcja na Patronite.pl (dowiedz się więcej tutaj). Serwis odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie, z czego ponad połowa to powracające do nas osoby, jeśli przynajmniej kilkaset osób zrzuciło się po piątaku, wtedy moglibyśmy nadal pracować przy serwisie bez przeszkód.

Termin graniczny, gdzie podejmiemy decyzję co do przyszłości do 1 lutego 2018. A więc zimową trasę TCA jeszcze opiszemy w naszym serwisie. Co do dlaszych losów, to piłeczka leży po Waszej stronie.


Kategorie: Serwis redakcja@spoilertv.pl spoilerTVpl SpoilerTVpl
Card image
49.99 zł
Card image
49.99 zł

Zobacz również: