Spinoff „Słodkich kłamstewek”: Jak będzie się różnił od oryginalnego serialu?


amelka   amelka | 22-01-2018, 12:29:43


Spinoff „Słodkich kłamstewek”: Jak będzie się różnił od oryginalnego serialu?

Minęły miesiące odkąd Freeform ogłosiła produkcję spinoffa „Słodkich kłamstewek”, a fani chcieli nowych informacji — więc kogo lepiej zapytać jak showrunner Marlene King?


„Jeśli chodzi o ton, to jest bardzo podobne” — powiedziała King. „Tutaj jest wielka tajemnica, tutaj jest morderstwo, i tutaj są pewne postacie, które są pokiereszowaną grupą na początku naszej historii, i poprzez morderstwo stają się przyjaciółmi. Więc to jest podobne pod tym względem, ale to zupełnie nowa tajemnica, zupełnie nowe morderstwo. Również mamy Alison i Monę, które pochodzą z ‚Słodkich kłamstewek’ w Beacon Heights, a to wszystko będzie miało sens jak zobaczysz odcinek pilotowy”.

Mówiąc o Beacon Heights, King — która już jest zajęta drugim sezonem „Famous in Love”, jak również rozwijaniem „Heiresses”, gdzie występuje Shay Mitchell — powiedziała, że po prostu spędziła weekend w Portland w stanie Oregon szukając miejsc dla spinoffa, który jest oparty na książkach autorki „Słodkich kłamstewek” Sary Shepard, „Perfectionists”.

„Serial ma miejsce w Pacific Northwest, i chcieliśmy być wierni temu, książce Sary” — wyjaśniła King. „Plus, naprawdę podobał mi się sposób w jaki Rosewood stało się postacią w ‚Słodkich kłamstewkach’, więc chciałam mieć nową postać, nowe miasto, Portland i Pacific Northwest są takie klimatyczne i straszne na początku. Tutaj będzie wiele zabawy, aby to zbadać”.

Oprócz Alison (w tej roli Sasha Pieterse) i Mona (w tej roli Janel Parrish) dołączających do nowego serialu, King powiedziała, że możemy spodziewać się, że „ostatecznie” zobaczymy wiele znajomych twarzy z „Słodkich kłamstewek” w Beacon Heights — „nie tylko w odcinku pilotowym”. I nie ma rozmowy z King bez ostatniego mrożącego krew w żyłach zwrotu akcji.

„Poznamy cztery nowe postacie, które są Perfekcjonistkami — i jedna z nich nie dotrwa do końca odcinka pilotowego”.Kategorie: Telewizja Nowe seriale Spinoffy 
Seriale: Słodkie kłamstewka The Perfectionist 


Card image
44.99 zł
Card image
45 zł
Card image
39.99 zł
Card image
39.99 zł

Zobacz również: