Spoiler Dnia: Wreszcie dowiemy się co prześladuje Rachel w „UnREAL”


amelka   amelka | 27-01-2018, 11:36:36


Spoiler Dnia: Wreszcie dowiemy się co prześladuje Rachel w „UnREAL”

„UnREAL” wreszcie zajmie się na poważnie zdrowiem mentalnym Rachel (Shiri Appleby).

Po spędzeniu roku na lekach i bez nich oraz rozmowach z żałośnie niewykwalifikowanym terapeutą na planie, Rachel wreszcie będzie szukać prawdziwej, zawodowej pomocy w trzecim sezoniem.


„W końcu ma prawdziwego psychiatrę, a to wszystko się komplikuje” — mówi producentka wykonawcza Sarah Gertrude Shapiro. „Musi wziąć odpowiedzialność za to co wydarzyło się pod koniec ostatniego sezonu i czy przyczyniła się do tego co Jeremy zrobił i czy wiedziała dokładnie co chciał zrobić” — dodaje showrunner Stacy Rukeyser. „Myślę, że wiedziała co chciał zrobić i musi sobie z tym poradzić… Ten terapeuta, ten psychiatra pracuje z nią”.

Rukeyser również mówi, że Rachel będzie musiała spróbować przepracować traumę swojego dzieciństwa, kiedy została zgwałcona przez jednego z pacjentów swojej matki i jak ich rodzina poradziła sobie — albo i nie — z tym incydentem.

„Powiedziałabym, że w końcu zadajemy sobie pytanie co do diabła jest nie tak z Rachel i odpowiadamy na nie” — mówi Sarah Gertrude Shapiro. „I myślę, że część odpowiedzi brzmi, że tutaj nigdy nie chodzi o jedną rzecz”.

„UnREAL” zadebiutuje z trzecim sezonem w poniedziałek, 26 lutego.Kategorie: Spoilery Telewizja Spoiler Dnia 
Seriale: Un-Real 

Card image
44.99 zł
Card image
44.99 zł
Card image
39.99 zł
Card image
45 zł

Zobacz również: