Spoiler Dnia: Siostra Ethana powoduje problemy w jego relacji z April w „Chicago PD”


amelka   amelka | 22-01-2018, 11:14:25


Spoiler Dnia: Siostra Ethana powoduje problemy w jego relacji z April w „Chicago PD”

Ethan (Brian Tee) i April (Yaya DaCosta) mieli swoje wzloty i upadki w „Chicago Med”, i kiedy zrobili pewne postępy w tym jak chcą radzić sobie z ich związkiem w miejscu pracy, szybko znowu okażą się być w sprzeczności.


„Nadal będą mieli pewne starcia, ponieważ tutaj są różnice między nimi, jeśli chodzi o władzę” — mówi showrunner Diane Frolov. W końcu Ethan przewyższa April jako lekarz i to nadal będzie powodować pewne poważne problemy w związku. Jednak, ich najnowsza walka stała się bardziej osobista, kiedy zrozpaczona siostra Ethana pojawia się w mieście i otwiera pewne stare rany.

„April chce być bardziej związana z jego siostrą. I ze względu na historię Ethana z jego siostrą, która ma wiele problemów, on jest temu niechętny” — wyjaśnia showrunner Andrew Schneider. To prawda, April jest wyjątkowo zorientowana na rodzinę i ma bliską relację ze swoim bratem, co ściera się z dysfunkcyjną strukturą rodziny Ethana. Ale to nie oznacza, że powinieneś z nich jeszcze rezygnować. Jeśli dowiedzieliśmy się czegoś od tej dwójki w przeszłości, to że walczą o to czego chcą i są w tym dobrzy.Kategorie: Spoilery Telewizja Spoiler Dnia 
Seriale: Chicago Med 


Card image
51.99 zł
Card image
45 zł
Card image
50 zł
Card image
30 zł

Zobacz również: