Hulu zamawia limitowany serial „Catch-22”


marek1211   marek1211 | 12-01-2018, 22:36:55


Hulu zamawia limitowany serial „Catch-22”

Hulu okazało się być tym, które pokaże George’a Clooneya znów w telewizji.

Usługa VOD zamówiła „Catch-22”, limitowany serial od Paramount Television i Anonymous Content, który napisze i wyreżyseruje Clooney. To pierwsza stała telewizyjna rola aktora od prawie dwóch dekad jak wcześniej występował w „Ostrym dyżurze”. Hulu odmówiło komentarza jak formalna umowa nie została jeszcze zawarta.


Clooney napisze scenariusz obok Luke’a Davies i Davida Michoda. „Catch-22” było oryginalnie adaptowane jako film z 1970 roku, który wyreżyserował Mike’a Nichols, w wystąpili w nim Alan Arkin, Martin Balsam, Richard Benjamin i Bob Newhart.

„Catch-22” ma miejsce we Włoszech w czasie II wojny światowej i opowiada historię Yossariana, amerykańskiego bombardiera, który próbuje wypełnić wymagania swojej służby, aby móc wrócić do domu. Powieść bada paradoks wymagań, gdzie lotnicy, którzy czują się mentalnie niezdolni do latania, nie byli zobowiązani do tego, ale każdy który złożył wniosek o przestanie latania był na tyle zdrowy, aby dalej latać.

Clooney pojawi się jako pułkownik Cathcart, rola, którą oryginalnie grał Balsam w filmie.Kategorie: Informacje producentów Telewizja Nowe seriale 
Seriale: Catch-22 


Card image
39.99 zł
Card image
54.99 zł
Card image
45 zł
Card image
39.99 zł

Zobacz również: