Zobacz pierwszą zapowiedź „Here and Now”, nowego rodzinnego dramatu Alana Balla


amelka   amelka | 12-01-2018, 21:32:08


Zobacz pierwszą zapowiedź „Here and Now”, nowego rodzinnego dramatu Alana Balla

Gdzie możesz zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun nowego pokręconego dramatu HBO o dysfunkcyjnej rodzinie od Alana Balla? „Tu i teraz”.


Płatna kablówka ujawniła zapowiedź „Here and Now” w piątek, oficjalnie przedstawiając widzów Bayer-Boatwrightsów (w tych rolach Holly Hunter, „Top of the Lae”e, i Tim Robbins, „The Brink”) i ich czwórkę dzieci, z których trójka jest adoptowana i pochodzi z Kolumbii, Somalii i Wietnamu.

Jak klip pokazuje, życie dysfunkcyjnej rodziny staje się jeszcze dziwniejsze jak jedno z dzieci zaczyna widzieć rzeczy, których nie widzi nikt inny. W obsadzie również jest Jerrika Hinton („Chirurdzy”), której Ashley — jedna z adoptowanego rodzeństwa — prowadzi sklep z ubraniami w internecie i która zaczyna zmagać się z jej kulturalną tożsamością.

„Tak wiele nienawiści jest wokoło. To tak jakby świat się rozpadał” — zawuaża postać Robbinsa w klipie. Jak poznajemy dzieci, oglądamy Ramona (Daniel Zovatto, „Fear the Walking Dead”) twierdzi, że „coś próbuje się ze mną komunikować, a postać Hunter, Ashley, twierdzi, ze jej syn może tracić rozum. „Nie możemy po prostu nic nie robić” — mówi.

Zobacz zapowiedź poniżej:Kategorie: Spoilery Telewizja Video Pierwsze spojrzenie Nowe seriale 
Seriale: Here and Now 


Card image
44.99 zł
Card image
40 zł
Card image
50 zł
Card image
49.99 zł

Zobacz również: