Pierwsze spojrzenie na 100. odcinek „Czarnej listy”: Nathan Lane ściera się z Redem


amelka   amelka | 09-01-2018, 22:56:36


Pierwsze spojrzenie na 100. odcinek „Czarnej listy”: Nathan Lane ściera się z Redem

Nathan Lane zmierza do „Czarnej listy” w setnym odcinku — i mamy pierwsze spojrzenia.

Odcinek umieszcza Raymonda Reddingtona (James Spader) przeciwko godnemu wrogowi z czarnej listy, knującemu Abrahamowi Sternowi (Lane), gdzie obaj szukają legendarnego skarbu, który jak Stern wierzy jest jego dziedzictwem.


„Nathan pojawia się i gra postać, która jest jakoś nieoczekiwanym przestępcą” — mówi producent wykonawczy Jon Bokenkamp. „Ma pewien bagaż, który próbuje przezwyciężyć, a który czyni go osobliwym, dziwnym i niebezpiecznym na swój własny sposób. Jest fantastyczny. To będzie naprawdę zabawny odcinek”.

Ale Stern głównie służy jako echo głównej dynamiki ojca i córki w serialu. „Postanowiliśmy zrobić historię, która ma pewną analogię w tym do tej historii między postacią Nathana Lane’a a jego ojcem, co jest podobne do historii Reddingtona; był kryminalistą jak Reddington” — dodaje producent wykonawczy John Eisendrath. „Więc Nathan Lane w tym jest dzieckiem jak Liz, próbującym zmagać się z tym co to znaczy mieć rodzica, który był kryminalistą”.Kategorie: Spoilery Telewizja Pierwsze spojrzenie Zdjęcia promocyjne 
Seriale: Żona idealna Współczesna rodzina Czarna lista 


Card image
15 zł
Card image
39.99 zł
Card image
45 zł
Card image
39.99 zł

Zobacz również: