Spoileroza: „Współczesna rodzina”, „Czarna lista”, „Nie z tego świata” i inne seriale


amelka   amelka | 14-12-2017, 23:36:27


Spoileroza: „Współczesna rodzina”, „Czarna lista”, „Nie z tego świata” i inne seriale

Czy Liz dowie się kto stał za śmiercią Toma w „Czarnej liście”? Czego możemy się spodziewać po Donnie w „Nie z tego świata”? Co nas czeka w „Blindspot”? Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na te pytania i dowiedzieć się czegoś o innych serialach.


1. Wszystko wskazuje na to jakby Liz miała obwiniać Reda o śmierć Toma w „Czarnej liście”, biorąc pod uwagę, że to nie potrwa długo jak dowie się dlaczego Tom naprawdę zmarł. „Pozna pewne prawdy” — mówi producent wykonawczy John Elsendrath. „Oczywiście dowie się o walizce. Najważniejsza rzecz jakiej się dowie w pewnym momencie to, że Tom naprawdę próbował rozwikłać sekret Reda. Tutaj, to jest wielki fakt, który jest jak emocjonalna bomba. Jak się o tym dowiaduje, Red będzie musiał pewne rzeczy wyjaśnić”.

2. Donna pojawi się w zagnieżdżonym odcinku pilotowym „Wayward Pines”, który jest częścią trzynastego sezonu „Nie z tego świata”, ale na kolejny odcinek będziesz chciał zwrócić uwagę. „Donna mocno pojawia się w jedenastym odcinku, a to naprawdę umieszcza jej postać w miejscu, w którym jej jeszcze nie widzieliśmy” — mówi producent wykonawczy Andrew Dabb. „To zmienia ją nieco i przygotowuje do tego, co jak będziemy mieli na tyle szczęścia, że spinoff ruszy dalej, kolejnego rozdziału w jej życiu. Każdy jest na pierwszym planie, a Donna pojawi się w kolejnym odcinku, a to umieszcza każdego w miejscu, gdzie zmierzamy, wszystkie te postacie będą przygotowane na kolejny rozdział”.

3. Przygotujcie się na piekielna jazdę rollercoasterem w „Blindspot” — a to zmieni zespół na zawsze. „Jesienny finał jest być może najlepszym odcinkiem jaki kiedykolwiek zrobiliśmy” — mówi producent wykonawczy Martin Gero. „Ekscytujące, wybuchowe, naprawdę zabawne i mamy ogromny cliffhanger pod koniec. Będziesz jak: Czekaj, co?! Słyszałem to dobrze? Zarezerwuj w kalendarzu ten wieczór. Jak jesteś fanem serialu, to masz już plany”.

4. Możemy ujawnić, że Fred Savage pojawi się w 200. odcinku „Współczesnej rodziny” — i to nie za kamerą! Savage, który wcześniej wyreżyserował dziewięć odcinków komedii ABC, pojawi się jako Caleb w serialu, masażysta z kręgu przyjaciół Mitchella i Camerona. 200. odcinek, zatytułowany „Dear Beloved Family”, zobaczymy 10 stycznia.

5. Tutaj mamy pewne wiadomości jeśli chodzi o seriale „Chicago PD” i „Chicago Fire”. „Brett i Antonio podkręcą sprawy, mocno, pod koniec pierwszego odcinka po powrocie” — mówi producent wykonawczy Derek Haas. Zrób z tym co chcesz.Kategorie: Spoilery Telewizja Spinoffy Spoileroza 
Seriale: Współczesna rodzina Nie z tego świata Chicago Fire Chicago PD Czarna lista Blindspot: Mapa zbrodni 


Card image
39.99 zł
Card image
39.99 zł
Card image
49.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: