Danny Masterson przemawia po wyrzuceniu z „The Ranch”


amelka   amelka | 07-12-2017, 12:56:25 (modyfikowano: 07-12-2017, 19:20:50)


Danny Masterson przemawia po wyrzuceniu z „The Ranch”

W następnie wyrzucenia go z „The Ranch” (Netflix) po zarzutach o molestowanie seksualne, Danny Masterson wydał oświadczenie, gdzie wyraził swój smutek po tym jak stacja postanowiła go wyrzucić jak również utrzymuje, że jest niewinny.


„Oczywiście jestem bardzo rozczarowany decyzją Netflix, aby wypisać moją postać z ‚The Ranch’” — napisał aktor w oświadczeniu. „Od pierwszego dnia, zaprzeczałem skandalicznym zarzutom wobec mnie. Organy ścigania badały te zarzuty ponad piętnaście lat temu i stwierdziły, że żadne z nich nie były uzasadnione. Nigdy nie zostałem oskarżony o przestępstwo, nie mówiąc już o skazaniu za nie. W tym kraju, jesteś uważany za niewinnego dopóki wina nie zostanie udowodniona. Jednak, w obecnym klimacie, wydaje się, że jesteś uważany za winnego w momencie jak ktoś cię oskarża. Rozumiem i będę próbował oczyścić swoje nazwisko raz na zawsze. W międzyczasie, chcę wyrazić moją wdzięczność obsadzie i załodze, z którą pracowałem tak blisko przez ostatnie trzy sezony. Życzę im niczego innego tylko sukcesu. Jestem tak wdzięczny, że fani wpierali mnie i nadal to robią”.

Wcześniej we wtorek Netflix ogłosiło, że „w wyniku trwających dyskusji”, postanowili wypisać Mastersona z serialu. „Poniedziałek to jego ostatni dzień” — mówi oświadczenie — „i produkcja zostanie wznowiona na początku 2018 roku bez niego”.

Masterson został oskarżony o zgwałcenie czterech kobiet na początku XXI wieku. Prokuratura okręgowa i policja hrabstwa Los Angeles nadal badają te zarzuty.Kategorie: Aktorzy Telewizja Życie gwiazd Kontrowersje 
Seriale: The Ranch 


Card image
44.99 zł
Card image
44.99 zł
Card image
41.99 zł
Card image
49.99 zł

Zobacz również: