BBC zamawia australijski dramat „Picnic at Hanging Rock”,


marek1211   marek1211 | 07-12-2017, 12:24:28


BBC zamawia australijski dramat „Picnic at Hanging Rock”,

BBC zamówiło australijski dramat „Picnic at Hanging Rock”, w którym występuje Natalie Dormer. To najnowszy australijski serial jaki pokaże brytyjska stacja po „The Slap” i „The Cleverman”.


Serial, ponowne podejście do klasycznej australijskiej powieści Joan Lindsey z 1967 roku, został wyreżyserowany przez Larysę Kondracki. Dormer występuje jako angielska gospodyni, pani Hester Appleyard, której zmarły mąż radzi jej w codziennym życiu i która na pewno skrywa mroczne sekrety. „Picnic at Hanging Rock” pokazuje tajemnicze zniknięcie trzech uczennic i jednej nauczycielki w Walentynki w 1900 roku. Skomplikowana, przeplatająca się narracja śledzi mające miejsce śledztwo i wpływ jaki wydarzenie miało na uczniów, rodziny i załogę w Appleyard College i pobliskie miasto.

Yale Stone pojawi się jako panna Dora Lumley, jedna z nauczycielek w Appleyard. Uczniów zagrają: Lily Sullivan („Camp”) pojawi się jako Miranda Reid, Madeleine Madden („Tomorrow When the War Began”) jako Marion Quade, Samara Weaving („Monster Trucks”) jako Irma Leopold, Ruby Rees („Miss Fisher’s Murder Mysteries”) jako Edith Horton i Inez Curro jako Sara Waybourne.Kategorie: Informacje producentów Telewizja Nowe seriale 
Seriale: Picnic at Hanging Rock 


Card image
44.99 zł
Card image
40 zł
Card image
50 zł
Card image
49.99 zł

Zobacz również: