Mishel Prada, Karen Ser Anzoategui, Carlos Miranda i inni dołączyli do „Vidy”


amelka   amelka | 14-11-2017, 21:55:41


Mishel Prada, Karen Ser Anzoategui, Carlos Miranda i inni dołączyli do „Vidy”

„Vida” kompletuję swoją obsadę.

Mishel Prada pojawi się w głównej roli obok Melissy Barrery, Karen Ser Anzoategui, Chelsei Rendon, Carlosa Mirandy i Marii Eleny Laas.


„Vida” to półgodzinny dramat, który skupia się na dwóch meksykańsko-amerykańskich siostrach z Eastside w Los Angeles, które nie mogły się bardziej różnić czy zdystansować od siebie. Okoliczności zmuszają je, aby powróciły do dawnej dzielnicy, gdzie konfrontują się z przeszłością i szokującą prawdą o tożsamości ich matki.

Prada pojawi się jako Emma, która, nie widząc się dawno zarówno ze swoją siostrą jak i matką, niechętnie wraca na pogrzeb swojej matki i radzi sobie z rodzinnymi sprawami. Melissa Barrera wcześniej została obsadzona jako jej siostra, Lyn, beztroska imprezowiczka, która teraz mówi dowiedzieć się jak żyć w Bay Area.

Anzoategui pojawi się jako Eddy, wrażliwa dusza, który jest godny zaufania, hojny i namiętny, ale również budzący grozę na pierwszy rzut oka. Rendon pojawi się jako Marisol, która jest wyrazem kultury młodych: przebudzoną, upolitycznioną, i głęboko w ruchu oporu. Miranda to Johnny, facet, który prowadzi sklep swojego chorego ojca i jest zaręczony z ciężarną dziewczyną, ale ma historię z Lyn.

Laas to Cruz, enigmatyczna lesbijka, która ma szemraną historię z Emmą.

AnzoateguiMichae ma na koncie role w „East Los High”, Crazy Ex-Girlfriend”, „Fosterach” i „Niepokornych”. Rendon pojawiła się w „The Shield”, Ostrym dyżurze”, „The Bridge”, „Major Crimes”, „Fosterach” i „Code Black”. Miranda ma na koncie role w „Chicago PD”, „Sposobie na morderstwo” i „Dallas”.

Alonso Ruzipalacios wyreżyseruje premierę serialu.Kategorie: Aktorzy Informacje castingowe Telewizja Nowe seriale 
Seriale: East Los High Vida 


Card image
44.99 zł
Card image
94.99 zł
Card image
39.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: