Isiah Whitlock Jr. dołączył do serialu „The Good Cop”


marek1211   marek1211 | 14-11-2017, 20:31:08


Isiah Whitlock Jr. dołączył do serialu „The Good Cop”

Aktor „The Wire” Isiah Whitlock Jr. został obsadzony w stałej roli obok Tony’ego Danzy i Josha Grobana w „The Good Cop”, 10-odcinkowym komediodramacie kryminalnym dla Netflix.


Serial, oparty na izraelskim formacie, pokazuje Tony’ego Danzę jako Tony’ego Sr., skompromitowanego dawnego oficera nowojorskiej policji, który nigdy nie przestrzegał zasad. Mieszka ze swoim synem, Tonym Jr., uczciwym, obsesyjnie szczerym nowojorskim detektywie, który przestrzega zawsze zasad. „Dziwna para” staje się nieoficjalnymi partnerami jak Tony Dr. oferuje swojemu ostrożnemu synowi uliczne rady przy wszystkim od radzenia sobie z podejrzanymi po zachowanie przy kobietach.

Whitlock pojawi się jako doświadczony detektyw wydziału zabójstw, Burl Loomis, który odlicza swoje dni do emerytury. Powolny fizycznie, ale mający szybki umysł z ciętą ripostą, nie ma cierpliwości do młodszych, bardziej energicznych członków wydziału.

Whitlock ma na koncie role w „The Wire”, „Figurantce”, „Mgle” i „Survivor’s Remorse”.Kategorie: Aktorzy Informacje castingowe Telewizja Nowe seriale 
Seriale: Figurantka Lucky 7 The Mist The Good Cop 


Card image
44.99 zł
Card image
94.99 zł
Card image
39.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: