Aktor „Arrow” Stephen Amell przemawia po zawieszeniu Kreisberga


amelka   amelka | 14-11-2017, 13:13:18


Aktor „Arrow” Stephen Amell przemawia po zawieszeniu Kreisberga

Aktor „Arrow” Stephen Amell przemówił po raz pierwszy odkąd producent wykonawczy serialu Andrew Kreisberg został zawieszony w związku z zarzutami o seksualne nękanie.


Warner Bros. TV w piątek zawiesiło Kreisberga — który był showrunnerem „Supergirl” i „The Flash”, a także producentem wykonawczym „Arrow” i „Legends of Tomorrow” — jak studio bada wiele zarzutów o napastowanie seksualne i nieodpowiedni fizyczny kontakt.

W klipie na Facebooku w poniedziałek, Amell powiedział: „Nie mam interesu, aby mówić o trwającym śledztwie — ale jeśli nie wiesz o czym mówię, jestem pewien, że możesz się dowiedzieć — poza tym, że WB przeprowadza śledztwo odnośnie tych zarzutów przeciwko jednemu z producentów naszego serialu, a jeśli potrzebują mojej pomocy w jakikolwiek sposób, kształcie czy formie, to ją otrzymają”.

„Chociaż to było właściwe zanim zacznę mówić, albo zanim przemówię publicznie, że najpierw porozmawiam z naszą obsadą i załogą, co miałem szansę zrobić rano” — kontynuował Amell odnosząc się do oświadczeń swoich koleżanek z innych seriali CW. „Na pewno nie mogę wyrazić tego w tak elokwentny sposób jak zrobiły to Emily [Bett Rickards z ‚Arrow’], czy Melissa [Benoist z ‚Supergirl’], czy Caity Lotz [z ‚Legends of Tomorrow’] Stoję za tym i w pełni wspieram wszystko co powiedziały”.

Amell powiedział, że wspiera załogę serialu, którą nazwał „naszym najlepszym atutem”. „Ich największą siłą i nasza największą siłą jest pracowanie jako zespół” — dodał. „Myślę, że możemy to robić, ponieważ promujemy i wspieramy bezpieczne i postępowe środowisko pracy. Powiedział im tego ranka o tym, i powiem tobie teraz — i mam to na myśli — że jeśli ktokolwiek kiedykolwiek poczuje się mniej niż w stu procentach bezpieczny, czy ktokolwiek poczucie się jakby nie mógł wyrazić siebie i być osobą jaką jest, wtedy powinni przyjść, a ja stanę przy ich boku, będę stał za nimi. Wypowiem się w ich imieniu, jeśli tak trzeba będzie”.Kategorie: Aktorzy Telewizja Życie gwiazd Kontrowersje 
Seriale: Arrow The Flash Supergirl DC’s Legends of Tomorrow 


Card image
44.99 zł
Card image
94.99 zł
Card image
39.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: