Jesienny finał 14 sezonu „Chirurgów” do „Niebezpieczna prędkość” bez autobusu


amelka   amelka | 14-11-2017, 13:07:18


Jesienny finał 14 sezonu „Chirurgów” do „Niebezpieczna prędkość” bez autobusu

Przygotujcie się fani „Chirurgów”: Dramat ABC dostarczy kolejny szokujący jesienny finał.

Czwartkowy odcinek pokaże jak cały system komputerowy w Grey Sloan zostaje zniszczony przez hakera, co wywołuje chaos i panikę w całym szpitalu. Showrunner Krista Vernoff porównuje odcinek napisany przez Williama Harpera do „ekscytującego filmu akcji”, chociaż Vernoff przyznaje, że musiała się przekonać na początku.


„Kiedy Bill przedstawił mi historię z hakerem, powiedziałam: ‚Czy nie robimy jak zwykle wielkiej burzy czy czegoś?’” — wspomina. „A on powiedział: ‚To jest świetna wielka burza. Jak ludzie włamują się do szpitali to burza, gdzie stawką jest życie lub śmierć’. To niesamowite co zrobił. To ma zupełnie inny ton niż odcinek z zeszłego tygodnia”.

Aktor Kevin McKidd, który wyreżyserował odcinek, opisuje go jako „pewnego rodzaju film ‚Niebezpieczna prędkość’ bez autobusu”, dodając: „To poruszający się pociąg, a potem on uderza w ten punkt pod koniec odcinek, gdzie jesteś jak: ‚Co się wydarzyło?’ To naprawdę klasycznie i wykonany pięknie odcinek z cliffhangerem”.Kategorie: Spoilery Wywiady Telewizja 
Seriale: Chirurdzy 


Card image
40 zł
Card image
42 zł
Card image
44.99 zł
Card image
47 zł

Zobacz również: