Będziemy przez jakiś czas oglądać smutnego Briana w „Głowie rodziny”


amelka   amelka | 14-11-2017, 13:06:05


Będziemy przez jakiś czas oglądać smutnego Briana w „Głowie rodziny”

Cztery lata po tym jak „Głowa rodzina” tymczasowo zabiło Briana w komedii stacji Fox serwuje kolejną kilkuodcinkową historię kosztem zwierzaka Griffinów.


Jeśli przegapiłeś niedzielny odcinek, Griffinowie stali się społecznymi pariasami po jednym z ofensywnych tweetów Briana, który rozprzestrzenia się wirusowo, zmuszając ich do wyrzucenia go z domu. Nie mając miejsca w żadnej przyzwoitej części miasta, Brian korzysta z azylu w podejrzanej dzielnicy Quahog, gdzie pod koniec odcinka jest sam i smutny.

Potwierdziliśmy, że to pierwszy z trzech odcinków dla Briana, co będzie kontynuowane do niedzieli, 3 grudnia. To drugi raz jak Brian wyniósł się z domu na kilka odcinków: pierwszy raz miał miejsce w trzecim sezonie, kiedy Brian porzucił Quahog dla Hollywood, gdzie ostatecznie stał się reżyserem porno.

Ale przez kolejne tygodnie nie będziemy mieli samych smutków dla Briana. W odcinku z 19 listopada widzimy jak pracuje na linii dla samobójców, gdzie może rozpocząć romans ze swoją nową współpracownicą (w tej roli Kristen Bell). Zobacz zdjęcie z spotkania poniżej:Kategorie: Spoilery Telewizja Pierwsze spojrzenie 
Seriale: Głowa rodziny 


Card image
44.99 zł
Card image
94.99 zł
Card image
39.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: