Spoiler Dnia: Czy kiedykolwiek spotkamy Boga w „Lucyferze”?


amelka   amelka | 14-11-2017, 12:49:12


Spoiler Dnia: Czy kiedykolwiek spotkamy Boga w „Lucyferze”?

„Lucyfer” jest serialem, gdzie mamy problemy ojcowskie, ale czy kiedykolwiek rzeczywiście wprowadzą Boga? Nie wykluczają tego!


Chociaż tutaj obecnie nie ma planów, aby wprowadzić drogiego ojca Lucyfera (Tom Ellis), showrunner Joe Handerson mówi, że po prostu czekają, aby „znaleźć historię godną” sprowadzenia zmieniającej grę postaci.

„To jedna z tych rzeczy, która jest takim wielkim momentem” — mówi Henderson. „Zabawa z bogiem jest taka, że Lucyfer postrzega tak wiele rzeczy przez niego, więc brak spotkania go pozwala Lucyferowi nadal to robić. Pytanie brzmi kiedy pod kątem historii chcemy całkowicie spotkać tę osobę, albo czy to zawsze jest bardziej ciekawsze, ze zawsze ma nieobecnego ojca?”

Kiedy Henderson i showrunner Ildy Modrovich zastanawiają się, kiedy czas jest właściwy (i czy tak będzie), aby spotkać Boga, już mają kilku aktorów w głowie do zagrania postaci. Więc jeśli widzisz, że  Edward James Olmos, William Shatner czy John Cleese mogliby dołączyć do Lucyfera w tajemniczej roli, to już wiesz co się szykuje.Kategorie: Spoilery Telewizja Spoiler Dnia 
Seriale: Lucifer 

Card image
41.99 zł
Card image
46.99 zł
Card image
41.99 zł
Card image
39.99 zł

Zobacz również: