Nickelodeon zamawia nowy serial „Star Falls” i przedłuża „I Am Frankie” o 2 sezon


amelka   amelka | 14-11-2017, 12:43:37


Nickelodeon zamawia nowy serial „Star Falls” i przedłuża „I Am Frankie” o 2 sezon

Nickelodeon zamówiło 20-odcinkowy sezon nowego serialu „Star Falls”, a także przedłużyło swój serial „I Am Frankie” o drugi sezon.


„Star Falls”, stworzone przez George’a Doty’ego, koncentruje się na Sophii, silnej nastolatce, która przekonuje gwiazdę filmową z Hollywood i jego rodzinę, aby zamieszkali w jej domu jak kręci film w mieście, gdzie ma nadzieję zeswatać ją ze swoją matką. Ale trójka dzieci aktora odkrywa, że nowe podmiejskie życie jest zupełnie inne niż styl życia w Los Angeles do jakiego przywykli. Życie każdego zostaje zabawnie wywrócone do góry nogami jak dzieci próbują pomóc swoim rodzicom znaleźć miłość i przywyknąć do tego jakie może być ich nowe życie.

Serial ma zadebiutować w 2018 roku.

„I Am Frankie”, stworzone przez Marcelę Citterio, koncentruje się na Frankie Gaines (Alex Hook), która wygląda jak każda inna dziewczynka, ale skrywa wielki sekret: funkcjonuje jako zaawansowany technologicznie komputer, wraz z dostępem do internetu, wielką pamięcią i innymi rzeczami. W drugim sezonie Frankie wreszcie wpasowuje się i bada to co znaczy być człowiekiem z pomocą swojego nowego najlepszego przyjaciela, Daytona (Nicole Alyse Nelson). Sprawy szybko komplikują się, kiedy nowy android przybywa do Sepulveda High, a świat dowiaduje się o istnieniu androidów.Kategorie: Informacje producentów Telewizja Nowe seriale Programy dla dzieci 


Card image
44.99 zł
Card image
45 zł
Card image
39.99 zł
Card image
39.99 zł

Zobacz również: