Premiery w listopadzie na FOX Comedy


redakcja   redakcja | 13-10-2017, 13:28:14


Premiery w listopadzie na FOX Comedy

W listopadzie na Comedy Fox będzie można zobaczyć nowy serial stacji Fox „Agenci Paranormalni”, a także kolejne sezony komedii „Współczesna rodzina” i „Bob’s Burgers”.


AGENCI PARANORMALNI, sezon 1
Ghosted, season 1
(13 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: NIEDZIELA 5 LISTOPADA OD GODZ. 16:05 (2 ODCINKI)
Emisja: niedziele od godz. 16:05 (2 odcinki)
TYLKO NA FOX COMEDY

Każdy widz, który ma ochotę pośmiać się i zobaczyć jak wyglądałoby Z Archiwum X w wersji komediowej już niedługo będzie miał na to szansę! Wszystko dzięki FOX Comedy, na którym już w pierwszych dniach listopada będzie można obejrzeć premierę nowego serialu komediowego Agenci paranormalni (Ghosted).

Cyniczny sceptyk Leroy Wright (Craig Robinson, To już jest koniec) oraz genialny wyznawca zjawisk nadprzyrodzonych Max Jennifer (Adam Scott, Wielkie kłamstewka) zostają zrekrutowani przez tajną agencję rządową, znaną jako Biurowe Podziemie, by ratować ludzką rasę przed kosmitami. Ci dwaj są jak ogień i woda, ale muszą nauczyć się ze sobą współpracować. Prowadząc poszukiwania agenta, przy okazji wykrywają działalność obcych oraz mrożące krew w żyłach, „niewyjaśnione” zjawiska nadprzyrodzone w ich własnym mieście, Los Angeles.

Agenci paranormalni zadebiutują na FOX Comedy w niedzielę 5 listopada o godz. 16:05!

WSPÓŁCZESNA RODZINA, sezon 8
Modern Family, season 8
(22 odcinki po 30 minut)

PREMIERA: ŚRODA 1 LISTOPADA OD GODZ. 22:00 (2 odcinki)
Emisja: środy od godz. 22:00 (2 odcinki)

Jay (Ed O’Neill, Świat według Bundych) ma dorosłe dzieci, wnuki i atrakcyjną, młodą żonę Glorię (Sofia Vergara, Gorący pościg), która ma własnego syna z pierwszego małżeństwa. Wszyscy razem pokonują różnice pokoleniowe, kulturowe i społeczne.

W premierowym odcinku nowego sezonu klan Dunphych właśnie zakończył fantastyczny, tygodniowy pobyt w Nowym Jorku. Podczas gdy dzieciaki mają wrócić do domu samolotem, Claire (Julie Bowen) i Phil (Ty Burrell) zamierzają jechać samochodem przez cały kraj. Jednak nie informując o tym pozostałych, obie grupy postanawiają pozostać w mieście, by przeżyć więcej przygód. Jay zostaje zmuszony do odgrywania roli arbitra, gdy Gloria i jej siostra Sonia wywołują awanturę podczas rodzinnego wesela. Tymczasem w Missouri, Mitch (Jesse Tyler Ferguson) traci cierpliwość do rodziny Cama (Eric Stonestreet), podczas czuwania przy łożu śmierci 95-letniej babci.

Współczesna rodzina powróci na ekrany FOX Comedy w środę 1 listopada o godz. 22:00!

BOB’S BURGERS, sezon 7
Bob’s Burgers, season 7
(22 odcinki po 30 minut)

PREMIERA: SOBOTA 4 LISTOPADA OD GODZ. 22:00 (4 odcinki)
Emisja: soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)
TYLKO NA FOX COMEDY

Animowany serial komediowy o mężczyźnie o imieniu Bob (H. Jon Benjamin), jego rodzinie i ich restauracji serwującej hamburgery. Już sam początek sezonu przyniesie rodzinie Belcherów niesamowite przygody. Kiedy ich najmłodsza córka zapada na ciężką grypę, Linda – matka dziewcznynki, usiłuje dostarczyć jej ulubioną zabawkę, czyli Kuchi Kopi. Niestety ta niechcący ląduje w toalecie, a potem w mikrofalówce. Po tym, jak dziewczynka poprzysięga, że nigdy nie wybaczy mamie tego, że zepsuła jej zabawkę, zapada w gorączkowy sen wypełniony szalonymi przygodami.

W 7. sezonie gościnnie użyczą swoich głosów takie gwiazdy jak: John Olivier czy Zach Galifianakis (seria Kac Vegas).

Pyszne burgery Boba będzie można skosztować tylko na FOX Comedy już 4 listopada od godz. 22:00!Kategorie: Premiery seriali Ramówki stacji Telewizja Program TV 
Seriale: Bob's Burgers Współczesna rodzina Agenci Paranormalni 


Card image
44.99 zł
Card image
44.99 zł
Card image
39.99 zł
Card image
45 zł

Zobacz również: