Spoileroza: „Chirurgzy”, „Supergirl”, „Blindspot” i inne seriale


redakcja   redakcja | 12-10-2017, 21:49:19


Spoileroza: „Chirurgzy”, „Supergirl”, „Blindspot” i inne seriale

Co zrobi Rosa teraz jak wyszła z więzienia w „Brooklyn Nine-Nine”? Na kogo powinna uważać Zapada w „Blindspot”? Kogo nie zobaczymy za bardzo w tym tygodniu w „Chirurgach”? Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na te pytania i dowiedzieć się czegoś o innych serialach.


1. Teraz, kiedy Jake i Rosa z „Brooklyn Nine-Nine” wyszli z więzienia, to Rosa zacznie zastanawiać się co dalej dla niej. „Każdy w zespole ruszył dalej ze swoim życiem” — mówi Stephanie Beatriz. „Jake i Amy umawiali się od jakiegoś czasu i zamieszkali razem, Charles adoptował dziecko z Rosji, a Gina jest w ciąży. Co Rosa zrobi ze swoim życiem? Dokładnie. Zaręczyła się z Adrianem, i zmierzali do ołtarza i potem odwołali to w ostatnich chwili. Rosa patrzy na każdego w swoim zespole i myśli: ‚Dlaczego nie ruszyłam dalej? Co się dzieje ze mną? i to sprawia, że naprawdę kwestionuje swoją relację z Adrianem i próbuje zrozumieć dlaczego to nie wydawało się jakby było właściwe dla niej”.

2. Jeden z członków stałej obsady w „Skandalu” otrzyma nowy obiekt westchnień w tym sezonie, co na pewno cię zaskoczy.

3. Teraz jak wszyscy wiemy, że Zapata z „Blindspot” pracowała dla CIA, możemy ujawnić, że Chad Donella pozostanie w pobliżu jako zastępca dyrektora CIA, Jake  Keaton, w powracającej roli w tym roku. Jako bezpośredni przełożony Zapaty, Keaton, nadal będzie niepewnym sojusznikiem FBI, krocząc po linii między zaszkodzeniem a pomocą im w interesie swojego własnego podejrzanego planu.

4. Nathan Riggs jest zaskakująco nieobecny przez większość czwartkowego odcinka „Chirurgów”, ale to dlatego, że odcinek naprawdę skupia się na operacji mózgu Amelii. Jednak obie postacie będą zaangażowani w sceny, które na 100 procent doprowadzą cię do płaczu w tym tygodniu. Acha i jeśli chodzi o coś zupełnie niezwiązanego, dowiemy się, że dr Koracick (Greg Germann) jest powiązany z kimś innym w Grey Sloan.

5. James i Lena na pewno będą się kłócić o styl przywództwa w „Supergirl”, ale również wreszcie zobaczymy co James czuje jeśli chodzi o Lenę jako Luthor. „To jest skomplikowane” — mówi Mehcad Crooks. „Będąc tym kim jest James, on próbuje dać każdemu drugą szansę lub świeży start. Jednak tutaj zawsze jest ten sceptycyzm gdzieś w jego głowie. Ona to Luthor. Czy celowo to robi albo tamto? James prawdopodobnie jest najbardziej sceptyczny pośród wszystkich. Reszt z nich nie zna Lex, przynajmniej nie w taki sposób jak ja”.Kategorie: Spoilery Telewizja Spoileroza 
Seriale: Chirurdzy Skandal Brooklyn Nine-Nine Supergirl Blindspot: Mapa zbrodni 

Card image
44.99 zł
Card image
80 zł
Card image
45 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: