Sara Tomko, Chris Ashworth i Justine Lupe będą powracać w 2 sezonie „Sneaky Pete”.


amelka   amelka | 12-10-2017, 21:05:33


Sara Tomko, Chris Ashworth i Justine Lupe będą powracać w 2 sezonie „Sneaky Pete”.

Sara Tomko („Dawno, dawno temu”), Chris Ashworth („The Wire”) i Justine Lupe („Mr. Mercedes”) otrzymali powracające role obok Giovanniego Ribisiego w drugim sezonie serialu Amazon „Sneaky Pete”.


„Sneaky Pete” obraca się wokół oszusta, Mariusa (Giovanni Ribisi), który wydostaje się z więzienia, aby tylko odkryć, że ściga go mściwy gangster, którego kiedyś okradł. Nie mając nikogo do kogo może się zwrócić, Marius przyjmuje tożsamość swojego kolegi z celu, Pete’a, i potem „jednoczy” się z dawno niewidzianą rodziną — która nie ma powodów, aby podejrzewać, że nie jest ich od dawna niewidzianym bliskim.

Tomko pojawi się jako Suzanne, menadżerka w kasynie na ziemi plemienia. Ashworth to Miro, pokaźny, wysoki, budzący grozę poplecznik Luki (Josh aleS). Lupe to Hannah, dziewczyna Colina.

Tomko ma na koncie role w „Dawno, dawno temu” i „Pozostawionych”. Ashworth pojawił się w „The Wire”, „Justified”, „Turn”, „Outisders”, „Underground”, „Bez śladu” i „Those Who Kill”. Lupe pojawiła się w „Mr. Mercedes”, „Snowfall” i „Madam Secretary”.Kategorie: Aktorzy Informacje castingowe Telewizja 
Seriale: Dawno, dawno temu Cristela Sneaky Pete Mr. Mercedes Snowfall 


Card image
44.99 zł
Card image
80 zł
Card image
45 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: