Keke Palmer i inni dołączyli do 3 sezonu „Krzyku”


amelka   amelka | 13-09-2017, 23:54:37


Keke Palmer i inni dołączyli do 3 sezonu „Krzyku”

MTV dopełnia obsadę zmienionego trzeciego sezonu serialowej antologii „Krzyk”.

Keke Palmer („Królowe krzyku”), RJ Cyler („Umrzeć ze śmiechu”), Giorgia Whigham („13 powodów”), Jessica Sula („Recovery Road”, „Skins”) i Giullian Yao Gioiello („Julie's Greenroom”) dołączyli do obsady.


sTrzeci sezo obraca się wokół Deiona Elliota, miejscowego gwiazdorskiego sportowca, którego tragiczna przeszłość powraca, aby go prześladować w najgorszym możliwym czasie, zagrażając jego ciężko zaprasowanym planom na przyszłość — i życiu jego mało prawdopodobnej grupy przyjaciół.

Cyler pojawi się jako Deion, który ma nadzieję na stypendium sportowe na studia, co zabierze go z Atlanty, plan, który może się nie powieść jak staje się celem zamaskowanego mordercy, który jest związany z jego przeszłością.

Whigham pojawi się jako Beth, gotka i miejscowa tatuażystka. Beth, fanka horrorów, mówi otwarcie o tym co myśli i ma encyklopedyczną wiedzę o morderstwach w filmach — co na pewno będzie przydatne jak morderca jets na wolności.

Palmer pojawi się jako Kym, śmiała i piękna społeczna aktywistka z wielkim sercem i nie mająca cierpliwości do głupców. Kiedy Kym i jej przyjaciele okazują się być celem mordercy, pracuje, aby przetrwać za wszelką cenę.

Sula pojawi się jako Liv, nowa dziewczyna w szkole. Jako członek zespołu cheerleaderek, wydaje się mieć głowę na karku i idealne życie. Ale jak ona i Deion zbliżają się do siebie pośrodku morderstw i chaosu, szybko staje się jasne, że ma tak samo wiele sekretów jak inni.

Gioiello pojawia się jako Many, gej i wierny dzieciak, który często jest najmądrzejszy w pokoju. Ale jego mądrość zostaje wystawiona na próbę, kiedy nagle znajduje się na celowniku zabójcy — gdzie jego prosty cel, aby przetrwać szkołę średnią i ruszyć dalej ze swoim życiem wydaje się być niemożliwy.Kategorie: Aktorzy Informacje castingowe Telewizja 
Seriale: Scream Queens Krzyk Recovery Road Trzynaście powodów Umrzeć ze śmiechu 

Card image
41.99 zł
Card image
51.99 zł
Card image
45 zł
Card image
40 zł

Zobacz również: