Alison Bennet napisze nowy spinoff „Jak poznałem waszą matkę”


amelka   amelka | 12-08-2017, 21:19:01


Alison Bennet napisze nowy spinoff „Jak poznałem waszą matkę”

20th Century TV zwerbowało Alison Bennett („You’re the Worst”) napisze spinoff długo emitowanego serialu komediowego „Jak poznałem waszą matkę”.


Trzy lata po 20th TV po raz pierwszy próbował ze spinoffem serialu z odcinkiem pilotowym CBS „How I Met Your Dad”, który napisali twórcy „HIMYM” Carter Bays i Craig Thomas oraz Emily Spivey, a studia w zeszłym roku podjęło druga próbę z współproducentami wykonawczymi „Tacy jesteśmy” Isaacem Aptakerem i Elizabeth Berger. Ale ogrom pracy dwójki przy „Tacy jesteśmy”, gdzie zostali producentami wykonawczymi i showrunnerami, nie pozwolił im się skupić na „How I Met Yout Father”, które było rozwijane wewnętrznie przez studio.

Studio podejmuje podobne kroki przy nowym spinoffie, ponownie nazwanym „How I Met Your Father”,który Bennett napisze w ramach ogólnej umowy ze studiem. To będzie zupełnie nowe ujęcie generalnej koncepcji serialu zbudowanej wokół tego jak dana osoba spotkała swojego małżonka. Słyszeliśmy, że projekt ma obejmować pewne osobiste doświadczenia Bennett.Kategorie: Telewizja Spinoffy Nowe projekty 
Seriale: Jak poznałem waszą matkę 


Card image
44.99 zł
Card image
40 zł
Card image
40 zł
Card image
39.99 zł

Zobacz również: