Josh Stamberg i Rya Kihlstedt pojawią się w serialu „Law & Order True Crime: The Menendez Murders”


amelka   amelka | 11-08-2017, 21:41:58


Josh Stamberg i Rya Kihlstedt pojawią się w serialu „Law & Order True Crime: The Menendez Murders”

„Law & Order True Crime: The Menendez Murders” powiększa swoją obsadę.

Josh Stamberg („The Affair”, „Parenthood”) i Rya Kihlstedt („Heroes Reborn”, „Dexter”) pojawią się w nadchodzącej serialowej antologii.


Pierwszy sezon 8-odcinkowej serialowej antologii skupi się na braciach Menendez, Eriku (Gus Halper) i Lyle’u (Miles Villanueva), którzy zostali skazani w 1996 roku za zamordowanie swoich rodziców siedem lat wcześniej i spędzają dożywocie w więzieniu bez możliwości zwolnienia warunkowego.

Kihlstedt pojawi się jako Cindy Erdlyi, była policjantka, która jest teraz śledczą Leslie Abramson. Jest opisana jako bezkompromisowa z kontaktami na każdym poziomie organów ścigania. Aktorka ma na koncie role w „Nashville” i „One Mississippi”.

Stamberg pojawi się jako Robert Rand, niegroźny dziennikarz, który zyskał dostęp do domu Menendezów. Ma związek ze sprawą. Aktor znany jest z roli w „Jej szerokość Afrodyta” i „Studio 60 on the Sunset Strip”.

„Law & Order True Crime: The Menendez Murders” zadebiutuje we wtorek, 26 września.Kategorie: Aktorzy Informacje castingowe Telewizja Nowe seriale 
Seriale: Dexter Parenthood The Affair Heroes Reborn Law & Order: True Crime 


Card image
44.99 zł
Card image
80 zł
Card image
45 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: