Szefowa „Nastoletniej Marii Stuart” ujawnia tragiczny los [spoiler]: „Nie przeżył”


amelka   amelka | 19-06-2017, 10:57:49


Szefowa „Nastoletniej Marii Stuart” ujawnia tragiczny los [spoiler]: „Nie przeżył”

Piątkowy finał serialu „Nastoletnia Maria Stuart” zjednoczył Marię królową Szkotów z jej pierwszym mężem — chociaż w sposób, gdzie „są w niebie razem teraz” — ale to z jej drugą miłością, mężczyzną, który prawie powstrzymał ją przed poślubieniem Franciszka?


„Jeśli byłeś uważnym widzem, a nie pełnym nadziei miłośnikiem Basha, to było dość jasne, że spotkał swój koniec” — powiedziała producentka wykonawcza Laurie McCarthy jak została zapytana o to co się działo z Bashem od czasu jego odejścia. „Rizzio jakoś został dotknięty przez ducha [Basha]. Nie wiem jak zginął, ale nie przetrwał”.

To prawda, postać Torrance Coombsa — która odeszła, aby wieść życia jako druid w finale trzeciego sezonu — cieszy się swoją własną wersją życia pozagrobowego, być może z Kenną.

A tak wiele Bash obiecywał Marii: „Pojawię się jak będziesz potrzebować mnie najbardziej. Jestem pewien tego”. Przynajmniej możemy znaleźć ukojenie w tym, że Coombs nadal jest bardzo żywy w „Still Star-Crossed”.Kategorie: Spoilery Wywiady Telewizja Finały 
Seriale: Nastoletnia Maria Stuart 


Card image
41.99 zł
Card image
44.99 zł
Card image
74.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: