Spoileroza: „Fargo”, „Stranger Things”, „Jane the Virgin” i inne seriale


milosz   milosz | 18-06-2017, 17:03:12


Spoileroza: „Fargo”, „Stranger Things”, „Jane the Virgin” i inne seriale

Czy Zoey opuści „Czarno to widzę” w kolejnym sezonie? Jak wiele rządowej konspiracji będzie w drugim sezonie „Stranger Things”? Co teraz będzie robił Rafael Solano w „Jane the Virgin”? Czy Topher powróci do „Nocnej zmiany”? Co nas czeka w finale trzeciego sezonu „Fargo”?


1. „Na pewno ją zobaczymy” — mówi twórca „Czarno to widzę” Kenya Barris jeśli chodzi o postać Yary Shahidi, która otrzymała swój własny spinoff na Freeform. „Zobaczymy ją w taki sposób w jaki widzisz każde dziecko, które jest w szkole”. Tłumaczenie: Zoey pojawi się od czasu do czasu, aby odwiedzić swoich rodziców i rodzeństwo. Tymczasem Barris potwierdza, że Zoey pojawi się w premierze czwartego sezonu. „Będzie tutaj jak zaczynamy” — mówi — „a potem rozpoczyna swoje życie”.

2. Czy Rafael Solano z „Jane the Virgin” zostanie kierowcą autobusu…?! Prawdopodobnie nie, ale dawny właściciel hotelu „dostaje nową pracę” teraz, kiedy Luisa obdarła go z jego fortuny, zapowiada producentka wykonawcza Jennie Urman. „Wiemy jak to jest, ale mu zajmie nieco” zanim się o tym przekona.

3. Nie wiemy jak wiele rządowej konspiracji będzie w drugim sezonie „Stranger Things”, ale producent wykonawczy Ross Duffer potwierdza, że drugi sezon poświęci „więcej” czasu na ten kawałek historii. „Chcieliśmy zbadać pomysł tego jak mogą tuszować takie rzeczy jak ta i co się dzieje jak nie jesteś w stanie utrzymać tego w tajemnicy” — zapowiada. „To coś co było ciekawe dla nas i chcieliśmy to zbadać”.

4. Ken Leung może nie być już dłużej częścią obsady „Nocnej zmiany”, która powróci w czwartek, 22 czerwca, ale nieobecność Tophera jest mocno widoczna jak akcja rozpoczyna się zaledwie 48 godzin po jego odejściu i powstałym w wyniku tego strajku obsady. W rzeczywistości Jordan dokłada wielkich starań, aby zawrzeć umowę z ojcem Paula, która jest uzależniona od powrotu Tophera. Ponadto premiera czwartego sezonu kończy się wielkim cliffhangerem.

5. W finale „Fargo” będzie krew, a wiele postaci nie przetrwa napakowanego akcją finału, jak zabawa w kotka i myszkę między Nikki Swango a V.M Vargą dochodzi do brutalnego (i nieoczekiwanego) końca. Karma odgrywa wielką rolę w finale, gdzie łapie kilka postaci i dostarcza im coś na co zasługują. I upewnij się, że wyciszysz telefon i w całości skoncentrujesz się na finałowej scenie: Jest niesamowita.Kategorie: Spoilery Telewizja Spoileroza 
Seriale: The Night Shift Fargo Jane the Virgin Czarno to widzę Stranger Things 

Card image
41.99 zł
Card image
51.99 zł
Card image
45 zł
Card image
40 zł

Zobacz również: