Nowe seriale jesieni 2017: „SEAL Team” (CBS)


marek1211   marek1211 | 14-07-2017, 15:23:21


Nowe seriale jesieni 2017: „SEAL Team” (CBS)

Amerykańskie stacje mają prawie dwadzieścia seriali, które zadebiutują tej jesieni, w tym dramat o komandosach z Davidem Boreanazem, przygodowy dramat o mutantach „Gofted”, komedię o rapującym burmistrzu „The Mayor” oraz nową „Dynastię”. Aby pomóc się przygotować na to wszystko, przygotowaliśmy pierwsze wrażenia po obejrzeniu odcinków pilotowych…


SERIAL | „SEAL Team” (CBS), emisja w środy o 21:00, premiera 27 września

KONKURENCJA | „Współczesna rodzina” i „Nie ma lekko” (ABC), „Prawo i bezprawie” (NBC), „Star” (Fox) i „Dynastia” (CW)

OBSADA | David Boreanaz („Kości”), Max Thieriot („Bates Motel”), Neil Brown Jr. („Insecure”), AJ Buckley („CSI: NY”), Toni Trucks („Franklin & Bash”) i Jessica Paré („Mad Men”).

ZAŁOŻENIE | Boreanaz pojawia się jako Jason Haynes, przywódca elitarnego zespołu Navy SEAL, w którego skład wchodzą nowicjusze, w tym rolach Buckley, Brown Jr., Trucks i Thieriot”. Pare gra analityka CIA, który pomaga koordynować misje.

PIERWSZE WRAŻENIE | Jeśli jesteś wśród 1,7 miliona widzów, którzy obejrzeli odcinek pilotowy History „SIX”, jakiekolwiek deja vu jakie odczułeś po obejrzeniu zwiastuna „SEAL Team” jest zarówno zrozumiałe jak również podzielane przeze mnie, nawet jeszcze bardziej jak pełen odcinek pilotowy się rozgrywa. Podobieństw jest wiele, w tym napięte małżeństwa w domu i nawet ściśle tajna operacja sprzeczna z wersją zespołu. I czy wspominałem, że nowy członek zespołu zyskuje chłodne przyjęcie z powodu swoich niepotwierdzonych umiejętności?

Ale CBS nie musi stracić niczego przez te podobieństwa „SIX” i „SEAL Team”: mimo wszystko najchętniej oglądaną amerykańską stację ogląda ponad milion widzów przy śniadaniu. Mając swoje własne ujęcie tych bohaterów, i nie posiadając nadrzędnej misji, aby uratować swojego dawnego szefa zespołu, „SEAL Tam” wyróżnia się jako jeden z seriali bardziej proceduralnych, a mniej zserializowanych (chociaż wydaje się, że Jason będzie prześladowany przez tragiczną stratę; ukłon w stronę terapeutki Reiko Aylesworth). Powstaje pytanie jednak: Jak serial będzie wyglądał każdego tygodnia w czasach po bin Ladenie? Nie zawsze możesz szturmować ukryty bunkier, chwytać tego złoczyńce z nagłówków gazet, co w ostatnich latach wykorzystano w filmie i telewizji.

Po swojej roli jako dawny żołnierz Seeley Booth, Boreanaz wygodnie czuje się w swojej roli, wydając trudne rozkazy za granicą, kiedy zyskuje (nieco) sympatię w domu od swojej byłej (Michaela McManus z „Aquarius”). Odcinek pilotowy poświęca niewiele czasu, aby pokazać innych członków zespołu, chociaż Trucks dostaje pamiętną chwilę.

PODSUMOWANIE | CBS prawdopodobnie szuka czegoś nowego w środowe wieczory, co będzie znacznie różnić się od tego co proponuje ABC i NBC, kiedy „Star” (Fox) i „Dynastia” (CW) będą walczyć o resztki. Może mniej ponury dramat przyciągnie więcej widzów niż poprzednik — „Zabójcze umysły” — którego zobaczymy godzinę później? Jestem ciekawy, aby zobaczyć jak ta decyzja programowa się rozegra.Kategorie: Telewizja Pierwsze spojrzenie Odcinki pilotowe Nowe seriale 
Seriale: Seal Team 

Card image
42 zł
Card image
46.99 zł
Card image
44.99 zł
Card image
39.99 zł

Zobacz również: