Klip z 7 sezonu „Słodkich kłamstewek”: Czy Marco staje się podejrzliwy wobec Spencer?


amelka   amelka | 19-05-2017, 14:50:39


Klip z 7 sezonu „Słodkich kłamstewek”: Czy Marco staje się podejrzliwy wobec Spencer?

Nowy chłopak Spencer może być zbyt blisko, aby czuć się komfortowo.

W klipie poniżej z wtorkowego odcinka „Słodkich kłamstewek”, Spencer (Troian Bellisario) postanowiła dostarczyć pewne szalenie zdrowe ciasteczka swojemu nowemu chłopakowi detektywowi Marco (Nicholas Gonzalez), ale ostatecznie otrzymuje o wiele większe przesłuchanie niż „Dziękuje”.


Szydło wyszło z worka, że Archer Dunhill (Huw Collins) jest martwy, a nie zaginiony i że Marco ponownie rozważa wszystko co wie o tym co zaszło zanim doktor zniknął. Przybycie kciuka Archera powoduje, że detektyw kopie głębiej we wszystkim w co Archer był zamieszany zanim rzekomo opuścił miasto.

Jego numerem jeden na liście osób jest Mary Drake (Andrea Parker), a przez to również kwestionuje dlaczego Spencer chce się skontaktować z również zaginioną siostrą DiLaurentis. Nie wierzy, że Spencer po prostu chce znaleźć swoją biologiczną matkę. Na szczęście, Spencer jest na tyle mądra, aby uniknąć jego pytań i odeprzeć podejrzenia, ale to jest niebezpieczny nowy rozwój sytuacji. Czy Marco poskłada wszystko do kupy, że Spencer i jej przyjaciele wiedzą o wiele więcej o tym jak Dunhill zginął niż dają po sobie znać?

Tak na pewno wygląda, a to na pewno umieści w niebezpieczeństwie romans tej dwójki.Kategorie: Spoilery Telewizja Video Pierwsze spojrzenie 
Seriale: Słodkie kłamstewka 


Card image
44.99 zł
Card image
45 zł
Card image
32 zł
Card image
20 zł

Zobacz również: