"Ostatni prawdziwy mężczyzna" szuka nowego domu


amelka   amelka | 19-05-2017, 12:10:59
Anulowanie komedii Tima Allena, „Ostatni prawdziwy mężczyzna” przez ABC stało się punktem zaskakującej kontrowersji. Serial został anulowany po sześciu sezonach jak miał nadal przyzwoitą oglądalność, fani serialu szeroko się buntowali, twierdząc, że motywacją stacji, aby anulować serial były konserwatywne politycznie tony i orientację polityczną Allena.


Teraz studio 21st Century Fox chic znaleźć inną stację, która może pokazać serial odkąd ABC nie chce go kontynuować z siódmym sezonem i kolejnymi. Według doniesień szefowie Fox Jonnie Davis i Howart Kurtzman wyrazili swój gniew z powodu anulowania i powiedzieli, że zamierzają zacząć szukać innych stacji, które mogą być zainteresowanie kontynuowaniem serialu.

Kurtman powiedział: „Naprawdę spodziewaliśmy się przedłużenia. Fakt, że go nie dostaliśmy był niespodzianką i rozczarowaniem. Myślę, że nikt nie był bardziej zawiedzony niż Tim Allen, taka wielka gwiazda z rzeszą fanów… Zaczynamy badać to. Jeśli serial nie ruszy dalej na ABC, oczywiście Jonnie i ja mamy nadzieje, że możemy znaleźć kolejny dom dla serialu”.Kategorie: Informacje producentów Kasacje seriali Telewizja 
Seriale: Ostatni prawdziwy mężczyzna 


Card image
41.99 zł
Card image
51.99 zł
Card image
45 zł
Card image
40 zł

Zobacz również: