Tap Reza Rabrizi i Eriq La Salle zostali producentami wykonawczymi w „Chicago Fire” i „Chicago PD”


amelka   amelka | 19-05-2017, 12:02:04


Tap Reza Rabrizi i Eriq La Salle zostali producentami wykonawczymi w „Chicago Fire” i „Chicago PD”

Reza Tabrizi zastąpi swojego mentora Joe Chappellego jako producent wykonawczy i reżyser w „Chicago Fire”. Jak wcześniej pisaliśmy, Tabrizi prowadził rozmowy, aby przyjąć posadę, a teraz umowa została zawarta.


Tymczasem aktor, który stał się reżyserem Eriq La Salle, który reżyserował odcinki zarówno „Chicago Fire” jak i „Chicago PD”, jest producentem wykonawczym i reżyserem w „Chicago PD”, gdzie zastąpi Marka Tinkera.

Chappelle, który był producentem wykonawczym i reżyserem „Chicago Fire” od początku, opuścił serię, aby wyreżyserować film „The Pages”, który również napisał. Rozpoczyna zdjęcia w swoim rodzinnym mieście Chicago tego lata.

Tabrizi szybko wzrósł w szeregach „Chicago Fire”, gdzie zaczął jako operator kamery w odcinku pilotowym. Pod nadzorem Chappelle’a, Tabrizi wyreżyserował coraz większą liczbę odcinków w każdym sezonie. Również reżyserował odcinki „Chicago PD”, „Quantico” i „Ostatni okręt”.

Dawny aktor „Ostrego dyżuru” La Salle wyreżyserował odcinki „Chicago Med”, „Chicago Justice” i „Chicago PD”, jak również „APB”, „Angie Tribeca”, „Murder in the First” i „Dawno, dawno temu”.Kategorie: Informacje producentów Telewizja 
Seriale: Chicago Fire Chicago PD 


Card image
39 zł
Card image
39.99 zł
Card image
39.99 zł
Card image
39.99 zł

Zobacz również: