[spoiler] odchodzi w finale 13 sezonu "Chirurgów"


amelka   amelka | 19-05-2017, 11:51:41 (modyfikowano: 19-05-2017, 13:24:51)


[spoiler] odchodzi w finale 13 sezonu

Jerrika Hinton wypisała się z „Chirurgów”. Dr Stephanie Edward opuściła serial stworzony przez Shondę Rhimes w finale trzynastego sezonu.


Członek obsady od 2012 roku, kiedy dołączyła jako wtedy stażystka Edwards, Hinton została niedawno obsadzona w niezatytułowanym dramacie HBO od Alana Balla, w którym występuje Holly Hunter.

W zeszłym sezonie Hinton została obsadzona w głównej kobiecej roli w odcinku pilotowym ABC „Toast”, który nie otrzymał zamówienia na sezon. Hinton zaczęła powracać w dziewiątym sezonie serialu, a potem została awansowana do stałej obsady w dziesiąty.

W finale młoda lekarka postanowiła, że ratowanie życia nie jest dla niej i opuściła szpital. W oświadczeniu Rhimes powiedziała: „Aktorzy rozwijają się różnie, a kiedy aktor jak Jerrika pojawiła się i powiedziała, że chce spróbować czegoś nowego twórczo, uszanowałam to. Jerrika dała tak wiele siebie z Stephanie, i jestem niesamowicie dumna z podróży, na jaką ją zabraliśmy. Kiedy smutno mi, że Stephanie opuszcza Grey Sloan Memorial Hospital, cieszę się, aby zobaczyć co dalej dla Jerriki”.Kategorie: Spoilery Aktorzy Informacje castingowe Telewizja Finały 
Seriale: Chirurdzy Here and Now 


Card image
44.99 zł
Card image
45 zł
Card image
39.99 zł
Card image
45 zł

Zobacz również: