Szef „Fear the Walking Dead” zapowiada „bardziej twardą” Alicię, „bezwzględnego” Travisa i pewnych „niesamowicie brutalnych” nowych wrogów


milosz   milosz | 18-05-2017, 22:59:30


Szef „Fear the Walking Dead” zapowiada „bardziej twardą” Alicię, „bezwzględnego” Travisa i pewnych „niesamowicie brutalnych” nowych wrogów

Kiddy „Fear the Walking Dead” (AMC) powróci z trzecim sezonem w niedzielę, 4 czerwca, możesz nie rozpoznać swojej głównej rodziny.


Madison, Travis i spółka nadal są grani przez tych samych aktorów, oczywiście. Ale „teraz walczyli od pewnego czasu” — mówi showrunner Dave Erickson. „Wyszli z łodzi przez hacjendę do hotelu, Nick poszedł do kolonii, i to co widzieli to, ze wszystko w tym świecie jest nietrwałe. Za każdym razem jak próbujesz się czegoś trzymać, to idzie nie tak. Więc wchodząc w sezon, grupa jest o wiele bardziej zdecydowane i silniejsze”.

Co czyni ich tak budzącymi grozę — i ironicznie, tak wrażliwymi — jak Rick i ich odpowiednicy w „Żywych trupach”. „Travis stał się swego rodzaju apokaliptycznym wojownikiem” — zapowiada Erickson. „Jest o wiele bardziej bezwzględny niż widzieliśmy go wcześniej. I to w ostatecznym rozrachunku zagrozi jego i jego rodzinę w sposób, którego się nie spodziewasz. Po zabiciu Andrésa, Alicia cofnęła się o kilka kroków… ale począwszy od piątego odcinka, dochodzi do miejsca, gdzie staje się nieco twardsza i staje się bardziej sojusznikiem swojej matki”.

Mówiąc o tym, w następstwie dramatycznej dwugodzinnej premiery, Madison „przejdzie przemianę i porzuci jakiekolwiek miłosierdzie na jakiś czas” — mówi producent wykonawczy. „Dla niej, w tym świecie, musisz sprzedać kawałek swojej duszy, aby przetrwać. I jak przechodzimy przez sezon, Nick i Alicia zobaczą tą i dojdą do zrozumienia co ją napędza”.

Wcześnie, jej uwaga zostanie skoncentrowana na zabezpieczeniu dla swojej rodziny miejsca pośród innych ocalałych na ranczu klanu Otto — sprytna sztuczka, biorąc pod uwagę, że pośród nowej grupy są postacie, które są „niesamowicie niebezpieczne i niesamowicie brutalne” — przyznaje Erickson. „Tutaj jest brzydota, która przenika to ranczo i brzydota w [ojcu] Jeremiahu Otto [w tej roli Dayton Callie z ‚Deadwood’] i jego najmłodszym synu, Troyu [Daniel Sharman z ‚Nastoletniego wilkołaka’]”.

„Więc to jakoś kruche istnienie dla nich” — kontynuuje. „Ale zamierzają znaleźć oparcie i przejmą kontrolę nad swoimi okolicznościami. Podstawowym pytaniem jest: ‚Jak brudni zamierzają się stać?’”

Najwyraźniej bardziej brudni. „Madison będzie cierpieć przez pewne wybory jakich dokonuje” — zapowiada Erickson. „Nie mówiąc, że zamierzamy podzielić naszą rodzinę ponownie pod koniec sezonu, ale tutaj będzie napięcie między nimi, które nie istniało wcześniej, ze względu na sprawy z jakimi sobie radzą w ciągu pierwszej połowy tego sezonu”.Kategorie: Spoilery Premiery seriali Wywiady Telewizja 
Seriale: Fear The Walking Dead 

Card image
49.99 zł
Card image
46.99 zł
Card image
40 zł
Card image
40 zł

Zobacz również: