Mark Feuerstein mówi, że żył „9JKL”


amelka   amelka | 18-05-2017, 22:53:01


Mark Feuerstein mówi, że żył „9JKL”

Czasami coś szalonego dzieje się w twoim życiu i jesteś jak: „Moje życie to całkowita komedia, bracie!” Z wyjątkiem tego, że żadne studio telewizyjne nie pojawia się z workiem pieniędzy, aby przemienić twoje życie w serial telewizyjny.


Cóż, tak się stało z Markiem Feuersteinem („Bananowy doktor”), a teraz jego przeszłe życie staje się nową komedią CBS. „9JKL”, które zadebiutuje w poniedziałek, 2 października, występuje Feuerstein jako mężczyzna, który mieszka między swoimi apodyktycznymi rodzicami a jego bratem i jego rodziną w jednym budynku.

Rozmawialiśmy z Feuersteinem w czasie prezentacji ramówki CBS, aby dowiedzieć się jak jego życie ukształtowało „9JKL”, i entuzjastycznie wspominał rzeczywiste wydarzenia, które były częścią jego życia, a które pojawią się w serialu. Ale jeśli myślisz po prostu, że będziesz oglądać przeróbkę rodzinnych filmów Feuersteina z większym budżetem, to mówi, że serial również będzie miał swoje własne życie.

„Jak bierzesz materiał źródłowy, którym jest moja rodzina, i umieszczasz go w rękach trzech niesamowitych aktorów, to staje się swoją własną rodziną, to staje się swoją własną rzeczą” — mówi.Kategorie: Aktorzy Wywiady Telewizja Nowe seriale Upfronty 
Seriale: 9JKL 

Card image
44.99 zł
Card image
39.99 zł
Card image
49.99 zł
Card image
50 zł

Zobacz również: