„Skandal” pożegnał [spoiler], twórczyni żegna się z aktorką


amelka   amelka | 21-04-2017, 13:01:15


„Skandal” pożegnał [spoiler], twórczyni żegna się z aktorką

Dzisiejszy odcinek „Skandalu”, „Trojan House”, oznaczał ostatni odcinek dla Portii De Rossi, której postać Elizabeth North została brutalnie zamordowana w trwającej walce o władzę w Waszyngtonie.


Wprowadzona w czwartym sezonie dramatu ABC, dzielna i zaradna Republikanka Liz North od razu zaczęła się wyróżniać, a De Rossi dołączyła do stałej obsady na początku piątego sezonu. Ale ostatnio rzadko była widziana jak jej postać nie była zaangażowane w obecne historie szóstego sezonu, przed tym jak pojawiła się ponownie we wczorajszym pamiętnym odcinku, który również ujawnił nowego amerykańskiego prezydenta.

„Jestem niesamowicie wdzięczna za mój czas tutaj w ‚Skandalu’!” — napisała De Rossi w oświadczeniu. „Będzie mi brakować grania Elizabeth North, ale podjęłam decyzję, aby skupić się na biznesowych możliwościach. Shonda, Betsy i obsada byli niezwykle wspierający w mojej decyzji. Zawsze będę kochała moją serialową rodzinę”.

„Była fanką Portii od lat i to był zaszczyt, że dołączyła do naszej serialowej rodziny” — powiedziała twórczyni Shonda Rhimes w oświadczeniu. „Portia tchnęła w Liz North mądrą, potężną, wrażliwą duszę, kiedy również zrobiła to z humorem — i to dało nam, scenarzystom, wiele radość. Jeśli mogłabym ją zatrzymać na zawsze, tak by było — ale porwanie jest nielegalne. Poza tym jestem niesamowicie pod wrażeniem wizji jaka ma dla swojej przyszłości. Życzę jej jak najlepiej”.Kategorie: Spoilery Aktorzy Informacje castingowe Telewizja 
Seriale: Skandal 

Card image
39.99 zł
Card image
39.99 zł
Card image
41.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: