Chris Messina dołączył do "Sharp Objects"


marek1211   marek1211 | 21-03-2017, 02:57:39


Chris Messina dołączył do

Chris Messina zagra główną męską rolę obok Amy Adams w 8-odcinkowym dramacie HBO „Sharp Objects”, który napisała Marti Noxon na podstawie książki Gillian Flynn, a wyreżyseruje Jean Marc Vallee.


„Sharp Objects” koncentruje się na dziennikarce Camille Preaker (Adams), która, świeżo po krótkim pobycie w szpitalu psychiatrycznym, zostaje wysłana do jej małego rodzinnego miasta, aby opisać morderstwa dwóch nastoletnich dziewczyn, gdzie ponownie spotyka się z dawno niewidzianą matką i przyrodnią siostrą.

Messina pojawi się jako detektyw z Kansas City Richard Willis, który zostaje sprowadzony, aby zapewnić wsparcie szeryf z małego miasteczka jak poszukuje mordercy młodej dziewczyny. Jego śledztwo stoi w miejscu dopóki nie poznaje Camille (Adams), która opisuje zbrodnię dla gazety z St. Louis. Granice między ich zawodowym a osobistym życiem zostają zatarte jak próbują rozwiązać tajemnicę.

Messina ma na koncie role w „The Newsroom”, „Świecie według Mindy” i „Układach".Kategorie: Aktorzy Informacje castingowe Telewizja Nowe seriale 
Seriale: Świat według Mindy The Newsroom Układy Sharp Objects 


Card image
39 zł
Card image
20 zł
Card image
39.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: