PaleyFest 2017: Obsada „Chirurgów” zapowiada reżyserski debiut Pompeo, przyszłość April i Jacksona i o wiele więcej


amelka   amelka | 20-03-2017, 14:06:16


PaleyFest 2017: Obsada „Chirurgów” zapowiada reżyserski debiut Pompeo, przyszłość April i Jacksona i o wiele więcej

Obsada „Chirurgów” pojawiła się na scenie w niedzielę na PaleyFest, gdzie zebrali się fani w Dolby Theatre, aby zobaczyć swoich ulubionych aktorów z serialu ABC tworzonego przez Shondę Rhimes.


W 2006 roku ostatni raz serial wziął udział w PaleyFest, a teraz jedenaście lat później obsada powróciła, aby zapowiedzieć reżyserski debiut Ellen Pompeo i co dalej dla dramatu.

W panelu uczestniczyły takie osoby jak Pompeo, Justin Chambers, Chandra Wilson, James Pickens, Jr., Kevin McKidd, Jessica Capshaw, Jesse Williams, Sarah Drew, Caterina Scorsone, Camilla Luddington, Jerrika Hinton, Kelly McCreary, Jason George, Martin Henderson, Giacomo Gianniotti i producentka wykonawcza Debbie Allen.

Wszystko rozpoczęło się od pokazu trzynastego odcinka osiemnastego sezonu, reżyserskiego debiutu Pompeo, który zobaczymy 30 marca. Odcinek nie czyni żadnych postępów w osobistych historiach czy miłosnym życiu głównych postaci, gdzie skupia się na mamie Maggie (Kelly McCreary), Diane (LaTonya Richardson Jackson) i jej raku, który się rozprzestrzenił.

Kiedy została zapytana dlaczego postanowiła stanąć za kamerą, Pompeo powiedziała, że Allen chciała, aby wyreżyserowała i „nie przyjmowała odmownej odpowiedzi”.

„To siła natury, która nie przyjmuje ‚nie’ jako odpowiedzi, i będę jej wiecznie wdzięczna za to” — powiedziała Pompeo. Kiedy została zapytana czy denerwowała się reżyserowaniem, odpowiedziała: „Robiłam ten serial od trzynastu sezonów, więc nie byłam naprawdę zdenerwowana jeśli chodzi o jakąkolwiek ze scen, nie chce być arogancka… Mam najlepszą obsadę na świecie. Naprawdę nie obawiałam się niczego”. Pompeo dalej wyjaśniała, że najbardziej niepokoiła się o techniczne aspekty reżyserowania, ale zaufała swojej obsadzie i miała najlepszą mentorkę. „Na szczęście miałam Debbie Allen obok siebie przy każdym kroku w tej drodze, więc jak była zmęczona czy zagubiona, to wkraczała”.

W emocjonalnym odcinku, w którym fani będą ocierać łzy, Maggie otrzyma radę od swojej matki, która mówi jej, aby cieszyła się życiem, „była niegrzeczna” i nie była taka spięta. McCreary zapowiedziała zmianę dla jej postaci w kolejnych odcinkach, mówiąc: „Myślę, że ważne wydarzenia w naszym życiu sprawia, że zmieniasz swoją perspektywę i ponownie oceniasz to co myślisz, że jest ważne dla ciebie… Przez długi czas, bycie jedną wersją siebie samej było właściwym sposobem, aby robić rzeczy”.

W zeszłym tygodniu fani serialu zobaczyli gorące spiknięcie Jacksona (Williams) i April (Drew). Pytanie nad którym każdy się zastanawia teraz to: „Czy wrócą do siebie?”

„Szczerze mówiąc główną rzeczą jaką trzeba z tego wyciągnąć to ta dwójka ludzi, tak wiele miłości tutaj, tak wiele szacunku tutaj, znają siebie tak dobrze, więc czy to się skieruje w stronę czegoś romantycznego albo pozostanie platoniczne, wiemy, że z tą dwójką będzie w porządku” — wyjaśniła Drew, nie mówiąc za wiele o przyszłości pary. „Tutaj jest nadzieja… znają siebie tak dobrze i szanują siebie wzajemnie. Będzie w porządku bez względu na to jak to się skończy”.

Kolejna para, która może nie zmierzać nigdzie w najbliższym czasie to Meredith i Nathan Riggs (Henderson). Maggie coś czuje do Riggsa, który czuje coś do Meredith, a Meredith jest świadoma tego, że jej przyjaciółka żywi uczucia do jej nowej zalotnika. Kiedy została zapytana czy Meredith wybierze swoją siostrę, a nie Riggsa, Pompeo odpowiedziała: „Kobieta będzie musiała to jakoś poukładać”.

Henderson odpowiedział na to: „Szanuję to, ale myślę, że to byłoby smutne, ponieważ wszyscy mężczyźni wiedzą, że to jest niemożliwe, aby być świetnym bez dobrej kobiety przy swoim boku”.

Aktor zapowiedział, że miał wspaniały czas grając postać, która „jest tak polaryzująca”, dodając: „Tutaj jest ta tajemnicza i zagadka, czy jest dobrym facetem, czy jest złym facetem? Jako aktor, po kilku sezonach w serialu, patrzę w kierunku możliwości Nathana, aby być w związku — czy to jest platoniczne czy nie — aby zobaczyć kim jest w swojej głębi”.

Jeśli chodzi o relację Amelii (Scorsone) i Owena (McKidd), sprawy wyglądają nieciekawie teraz jak Amelia nie chce mieć dzieci. „On rozpaczliwie chce dziecka” — wyjaśnił McKidd. „Owen naprawdę się zmaga. Jest bardzo udręczonym gościem, myśli, że to co może go naprawić to posiadanie rodziny z kobietą, ale ona nie chce tego teraz. On czeka i kocha ją i jest torturowany i zobaczymy co się wydarzy”.

Inne informacje o parach to nowa relacja Arizony Capshaw) z Elizą (Marika Domińczyk). „Znalazłam się w punkcie, gdzie tutaj coś ekscytującego ma miejsce dla niej, tutaj jest nowość. Ten sezon czuje się jak początek tworzenia czegoś nowego” — powiedziała Capshaw. „Nie mam pojęcia czy ona jest tą jedyną, ale tutaj była naprawdę zabawa w eksplorowaniu ich związku”.

Co do Alexa i Jo, „Chce się z nią ożenić” — powiedział Chambers. Kiedy został zapytany czy chciałby, aby jego postać skończyła z Jo czy z kimś innym, odpowiedział: „Wszystko jest możliwe, szczególnie w ‚Chirurgach’. Kto wie? Może skończyć z Catherine. Chciałbym zobaczyć jak to ma miejsce, jego relacja z Jo”.

Panel również poruszył to, że Jackson wreszcie spotkał swojego ojca, Roberta Avery’ego (Eric Roberts), i czy będą mieli więcej chwil w przyszłości. „Mam taką nadzieję” — powiedział Williams. „Myślę, że tutaj pozostało wiele do zrobienia”, gdzie Allen również zapowiedziała: „Zasialiśmy wiele ziaren w tym sezonie, a to może rozbrzmiewać na wiele sposobów, ale tutaj coś nadchodzi”.

W sumie, jeśli obsada „Chirurgów” miałaby podsumować to co dalej w serialu: „Koniec tego sezonu jest gorący” — powiedziała Allen.Kategorie: Spoilery Wywiady Telewizja PaleyFest 
Seriale: Chirurdzy 

Card image
50 zł
Card image
15 zł
Card image
60 zł
Card image
95 zł

Zobacz również: