Nie będzie szybkiego złoczyńcy w 4 sezonie „The Flash”


marek1211   marek1211 | 19-03-2017, 22:57:00


Nie będzie szybkiego złoczyńcy w 4 sezonie „The Flash”

„The Flash” zamierza potrząsnąć sprawami w czwartym sezonie!

Chociaż serial CW pokazywał superszybkiego złoczyńcę w każdym sezonie — Odwrócony Flash, Zoom i Savitar — tak nie będzie w przyszłości.


„W kolejnym sezonie nie zamierzamy mieć szybkiego człowieka jako złoczyńcy” — powiedział producent wykonawczy Andrew Kreisberg na PaleyFest w sobotę, gdzie obsada „Arrow”, „Supergirl”, „DC’s Legends of Tomorrow” i „The Flash” zebrała się, aby porozmawiać o swoich serialach.

Na razie tajemnica jaka prześladuje Zespół Flash to tożsamość Savitara. Wszechpotężny szybki złoczyńca wydaje się być bogiem, ale to okazała się być nieprawda jak Jesse Quick (Violett Beane) była zdolna go zranić. „Z Savitarem, wiemy kto jest pod nim” — mówi Kreisberg. „Planowaliśmy to od jakiegoś czasu i jesteśmy naprawdę tym podekscytowani”.

Mogą uzyskać pomoc w tym względzie z nadchodzącym wprowadzeniem Abry Kadabry (David Dastmalchian). „W osiemnastym odcinku mamy Abrę Kadabrę, który jest również złoczyńcą z przyszłości” — mówi Kreisberg. „Wie kim jest Savitar i pojawia się z moralny dylemat: Czy Barry i zespół pozwolą Abrze Kadabrze odjeść, aby poznać tożsamość Savitara? To wielka moralna gra. Iris i Barry mają wielką scenę: ‚Czy możesz być bohaterem jeśli zrobisz jedną złą rzecz?’”

Aby uzyskać więcej informacji o Savitarze, Barry następnie uda się do przyszłości w czasie dziewiętnastego odcinka, który nazywa się „The Once and Future Flash”, co jest tytułem wydania komiksu z 1993 roku. „Barry postanawia, że jedynym sposobem w jaki może się dowiedzieć tego czego potrzebuje to przyszłość” — mówi Kreisberg.

W międzyczasie, uwaga Barry’ego (Grant Gustin) zostaje odciągnięta od wielkiego złego w czasie wtorkowego odcinka jak Szkarłatny Bohater zostaje uwięziony w latach 40. wraz z Supergirl (Melissa Benoist) — gdzie oboje mierzą się z osobistymi problemami w ich miłosnym życiu.

„Osoba, która zrobiła ten odcinek to były był Joss Whedon” — powiedział Kreisberg. „Nie zatrzymali głównej trwającej narracji sezonu… te odcinki naprawdę mówią o tym przez co nasze postacie przechodzą. Przygotowaliśmy to zarówno w ‚Supergirl’ i ‚Flash’, że Barry i Kara będą na romantycznym rozdrożu, więc kiedy znajdują się w musicalowym odcinku, oboje są w tym samym miejscu, więc wyruszają w tę podróż razem, aby odzyskać to co myślą, że stracili albo i nie”.

Mówiąc o crossoverze, Kreisberg powtórzył to co niedawno powiedział prasie: „Zamierzamy próbować zrobić prawdziwy, czteroczęściowy crossover wszystkich naszych seriali”, a tym samym obejmując również „Supergirl”, a nie tylko „The Flash”, „Arrow” i „DC’s Legends of Tomorrow”. Stephem Amell powiedział, że zapytał szefa CW Marka Pedowitza czy będą robić wielki crossover każdego roku, a aktor powiedział, że usłyszał potwierdzenie

W czasie panelu Amell odpowiedział również na pytanie fana odnośnie tego czy Oliver i Felicity (Emily Bett Rickards) wrócą do siebie. „To nie zależy naprawdę ode mnie” — powiedział. „Ale powiem, że mają pewne naprawdę, naprawdę fajne rzeczy przed sobą”.Kategorie: Spoilery Wywiady Telewizja PaleyFest 
Seriale: Arrow The Flash Supergirl 

Card image
39 zł
Card image
20 zł
Card image
39.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: