Szefowa „Pamiętników wampirów” mówi nagłym dojściu do władzy Katherine, przyznaje, że chciała zabić Elenę


amelka   amelka | 10-03-2017, 03:01:29


Szefowa „Pamiętników wampirów” mówi nagłym dojściu do władzy Katherine, przyznaje, że chciała zabić Elenę

Jeśli miałeś nadzieję, że piątkowy finał „Pamiętników wampirów” (CW) pomoże wypełnić kilka luk o Katherine — na przykład jak stała się nową królową Piekła — wtedy myślę, że mogę być posłańcem złych wieści.


„Jedną z rzeczy, z której zdaliśmy sobie sprawę jak zbliżaliśmy się do końca i staraliśmy się wcisnąć w historię co tylko mogliśmy, była oczywiście Katherine rządząca piekłem” — powiedziała producentka wykonawcza Julie Plec. „Oczywiście miała Cade’a owiniętego wokół swojego małego palca”. Jeśli chodzi o konkrety, „Możesz wypełnić luki odnośnie tego jak była w stanie tego dokonać”.

Plec dodaje: „Jeśli mogłam ściągnąć Ninę [Dobrev] do skróconego sezonu, aby ponownie opowiedzieć o wybrykach Katherine w Piekle, zrobiłabym to bez wahania”.

I chociaż serial koncentrujący na Katherine ma uczucie zatoczenia pełnego koła, Plec mówi, że nie zawsze planowała sprowadzenia złego sobowtóra Dobrev do serialu.

„Podjęliśmy decyzję, kiedy postanowiliśmy pozbyć się Katherine, gdzie zamierzaliśmy zrobić to w sposób, który wyglądał inaczej od tego jak każdy inny zginął” — wyjaśniła. „Nie zamierzaliśmy popychać siebie samych do dopowiedzi na pytanie ‚gdzie’, ponieważ - w naszych myślach — to było niezależne od wersji piekła, którą ‚Pamiętniki wampirów’ by postanowiły wybrać do opowiedzenia historii. W ósmym sezonie postanowiliśmy opowiedzieć tę historię. To powróciła dokonali, ponieważ mogliśmy pokazać nie tylko to gdzie Katherine była, ale również ujawniliśmy to, że rzeczywiście była tą która pociągała za sznurki jeśli chodzi o wszystko co miało miejsce w ósmym sezonie — co było miłym zatoczeniem konia do tego jak pociągała za sznurki ze wszystkim w pierwszym sezonie”.

Oczywiście Dobrev nie zawsze potwierdzała, że pojawił się w finale serialu, co prowadziło Plec do zastanowienia się nad zapasowym planem, który teraz uważa za „dość kiepski”.

„W pewnym momencie w połowie sezonu, pomyślałam: ‚Czy powinniśmy po prostu zszokował widzów i zabić Elenę w połowie sezonu? Spalić jej ciało, i po prostu by zniknęła, więc nie musielibyśmy dezorientować fanów przez cały sezon obietnicą, że powróci?’ Jeden z naszych scenarzystów powiedział: ‚Jako fan serialu, myślę, że to po prostu najgorszy pomysł jaki kiedykolwiek miałaś’”.

I jeśli zastanawiasz się o czym ten 15-sekundowy klip, który widziałeś jest, Plec obiecuje, że on nie wprowadza w błąd całkowicie: „Nie bawimy się tym, że Elena się nie obudziła. Obudziła się. Zobaczysz ją w tym odcinku".Kategorie: Spoilery Wywiady Telewizja Finały 
Seriale: Pamiętniki wampirów 

Card image
41.99 zł
Card image
44.99 zł
Card image
20 zł
Card image
27 zł

Zobacz również: