Jerod Haynes zagra w odcinku pilotowym "Redliners"


marek1211   marek1211 | 09-03-2017, 02:51:14


Jerod Haynes zagra w odcinku pilotowym

Jerod Haynes („Southside with You”) otrzymał główną męską rolę obok Hannah Ware w „Redliners”, odcinku pilotowym dramatu NBC opartym na opowiadaniach Charlaine Harris i napisany przez Shauna Cassidy’ego z „Emerald City”.


„Redliners”, napisane przez producenta wykonawczego „Emerald City” Shauna Cassidy’ego i twórczynię komiksów Kelly Sue DeConnick, jest oparte na opowiadaniach Harris, której książki również zainspirowały dramat HBO o wampirach „Czysta krew”. Serial śledzi parę dawnych agentów, Anne (DeWitt) i Holta (Haynes), którzy zostają reaktywowani i wciągnięci w większą konspirację jak próbują utrzymać swoje życie pod przykrywką.

Hayes to Holt, agent FBI, który udaje trenera baseballa na uczelni Anne. Holt początkowo miał ją monitorować i „chronić”, ale Biuro miało nadzieję, że może ją przyciągnąć i przekabacić. Ale z czasem, zaczyna się coraz bardziej troszczyć o zawodników w swoim zespole.

Hayes pojawił się gościnnie w „Sense8”, „Imperium” i „Chicago Med”.Kategorie: Aktorzy Informacje castingowe Telewizja Odcinki pilotowe Card image
74.99 zł
Card image
55 zł
Card image
42 zł
Card image
45 zł

Zobacz również: