FXX podaje daty premier 12 sezonu "U nas w Filadelfii" i 3 sezonu "Man Seeking Woman"


Arek Tobiasz   Arek Tobiasz | 08-11-2016, 01:44:03


FXX podaje daty premier 12 sezonu

FXX podaje plan premier swoich starych komedii.

Kablówka ogłosiła datę premiery dwunastego sezonu „U nas w Filadelfii” oraz trzeciego sezonu „Man Seeking Woman”.


„U nas w Filadelfii” zadebiutuje z dwunastym sezonem w środę, 4 stycznia. Następnie stacja pokaże premierę trzeciego sezonu „Man Seeking Woman”.

W „U nas w Filadelfii” gang wraca do Paddy’s Pub z Macem (Rob McElhenney), Dennisem (Glenn Howerton), Charliem (Charlie Day), Dee (Kaitlin Olson) i Frankiem (Danny DeVito). W tym sezonie grupa jedzie do parku wodnego, radzi sobie z koszmarem wizerunkowym Wolf Coli, i rzeczywiście spędza cały dzień opiekując się barem.

„Man Seeking Woman” wraca z nowym surrealistycznym sezonem o stawkach życia i śmierci w randkowaniu.  “Josh Greenberg” (Jay Baruchel) walczył mocno w swoim dążeniu do miłości (mięsożernymi potworami, morderczymi kosmitami). Ale w tym sezonie widzimy jak stawia czoła najtrudniejszemu wyzwaniu do tej pory: poważnemu, długotrwałemu związkowi. Razem, Josh i Lucy (Katie Findlay) mają rocznice, łączą grupy przyjaciół, bezwzględnych narkotykowych lordów, przyjacielskie leśne stworzenia, kredyty studenckie i nawet samego Boga. W tym celu będą musieli pracować razem i nauczyć się jak żyć jako zespół.Kategorie: Premiery seriali Ramówki stacji Telewizja Program TV 
Seriale: U nas w Filadelfii Man Seeking Woman 

Card image
44.99 zł
Card image
94.99 zł
Card image
39.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: