Laurie Metcalf, Alex Borstein i Niecy Nash w pilcoie komedii HBO "Getting On"


Arek Tobiasz   Arek Tobiasz | 28-11-2012, 17:19:22


Laurie Metcalf, Alex Borstein i Niecy Nash w pilcoie komedii HBO

Laurie Metcalf z "Roseanne", Alex Borstein z "Family Guy" i Niecy Nash z "Reno 911" sprawdzą się w "Getting On", medycznym pilocie komedii HBO od twórców "Big Love" Marka V. Olsena i Willa Scheiffera.


Oparty na uznanej komedii BBC o tej samej nazwie, "Getting On" jest półgodzinną komedią, która podąża za lekarzami, pielęgniarkami i administratorami pracującymi w kobiecym geriatrycznym skrzydle szpitala.

Melcalf dołącza jako dr Jenna James, przepracowana tymczasowa Dziekan Medycyny. Opisana została jako uszczypliwa, która nie ma braki w umiejętnościach społecznych. Borstein pojawia się na pokładzie jako pielęgniarka oddziałowa o imieniu Dawn Forchette, która będą miłą i współczującą zmaga się z poczuciem własnej wartości, a ostatecznie kończy w nieodpowiedniej sytuacji seksualnej.

Tymczasem Nash gra Martę Ortley, wielkoduszną pielęgniarkę, która niedawno dopiero wróciła do pracy jak rynek nieruchomości miał zapaść.Kategorie: Spoilery Aktorzy Informacje castingowe Telewizja Odcinki pilotowe 
Seriale: Getting On 


Card image
30 zł
Card image
60 zł
Card image
49.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: