NBC przedłuża "Aquarius" o 2 sezon


Arek Tobiasz   Arek Tobiasz | 25-06-2015, 23:04:08


NBC przedłuża

NBC będzie kontynuować opowiadanie historii Charlesa Mansona.

Stacja w czwartek przedłużyła umiejscowiony w latach 60. dramat „Aquarius”, w którym występuje David Duchovny, o drugi sezon.


Dramat był pierwszy w stacji ogólnokrajowej, który został całkowicie pokazany w internecie, gdzie wszystkie dwanaście odcinków było dostępnych online przez cztery kolejne tygodnie po premierze.

„Z mocnym dramatem i innowacyjną strategią udostępnienia, ‚Aquarius’ podekscytowało krytyków, przyciągnęło miliony widzów i dodało energii do naszej letniej ramówki. To nie tajemnica, że sposób w jaki ludzie oglądają telewizję ewoluuje, więc przyjęliśmy wyjątkowe podejście do tego jak dostarczymy ‚Aquarius’ i to dało jakieś lepsze wyniki NBC Digital i pomogło nam dotrzeć do widzów, który być może inaczej by przegapili świetny letni dramat” — powiedziała prezes NBC Jennifer Salke.

Według stacji „Aquarius” dostarczyło najchętniej oglądane 24 godziny dla premiery letniego serialu w historii NBC.com i aplikacji NBC. W ciągu 28 dni, serial był drugą najchętniej oglądaną premierą dramatu na NBC.com, po „Czarnej liście”.Kategorie: Informacje producentów Telewizja 
Seriale: Aquarius 


Card image
44.99 zł
Card image
80 zł
Card image
45 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: