Spencer Daniels odchodzi z stałej obsady 2 sezonu "Mamuśki", a Beth Hall do niej dołączyła


Arek Tobiasz   Arek Tobiasz | 30-05-2015, 00:52:16


Spencer Daniels odchodzi z stałej obsady 2 sezonu

„Mamuśka” straci jednego chłopaka — ale zyska dziewczynę — w trzecim sezonie.

Dowiedzieliśmy się, że Spencer Daniels, który grał ojca dziecka Violet, Luke’a, nie powróci w stałej obsadzie, kiedy komedia zadebiutuje przyszłej jesieni.


Zmiana nie pojawia się jako wielka niespodzianka, jak postać Danielsa nie pojawiła się w ostatnich czternastu odcinkach drugiego sezonu, gdzie został wycofany po tym jak Violet oddała swoje dziecko do adopcji.

Tymczasem Beth Hall (aka „płacząca Wendy”) została awansowana do stałej obsady w trzecim sezonie, chociaż nie pojawi się w każdym odcinku.

Hall powracała w drugim sezonie jako nowa przyjaciółka Christy (Anna Faris) i Bonnie (Allison Janney) ze spotkań AA z zamiłowaniem do wybuchania płaczem. Aktorka jest najlepiej znana ze swojej roli jako Caroline, asystentka Rogera Sterlinga, w „Mad Menie”.

W marcu, CBS ogłosiło, że gościnnie występująca Jaime Pressly będzie również w stałej obsadzie w trzecim sezonie; Jill (Pressly) jest super bogatą kumpelką, która wybiera Christy jako sponsorkę na jej drodze do trzeźwości.

Podekscytowany, że Wendy będzie pojawiała się częściej w „Mamuśce”? Napiszcie w komentarzach!Kategorie: Aktorzy Informacje castingowe Telewizja 
Seriale: Mad Men Mamuśka 

Card image
44.99 zł
Card image
45 zł
Card image
39.99 zł
Card image
39.99 zł

Zobacz również: