AJ Michalka awansowana do stałej obsady w 3 sezonie "Goldbergów"


Arek Tobiasz   Arek Tobiasz | 19-05-2015, 00:16:26


AJ Michalka awansowana do stałej obsady w 3 sezonie

Oto pewne dobre wiadomości dla Barry’ego: AJ Michalka pozostanie w „Goldbergach”.

Komedia stacji ABC awansowała Michalkę do stałej obsady w swoim nadchodzącym trzecim sezonie.


Aktorka stojąca za Lainey Lewis powracała w po części autobiograficznej komedii Adama F. Goldberga od końca pierwszego sezonu, gdzie grała dziewczynę Barry’ego Goldberga (Troy Gentile) i najlepszą przyjaciółkę Ericy Goldberg (Hayley Orrantia).

„Nawet chociaż mój prawdziwy brat nigdy rzeczywiście nie randkował tak bardzo w szkole średniej, od chwili, w której obsadziliśmy AJ wiedzieliśmy, że znaleźliśmy kogoś szczególnego” — powiedział Goldberg. „Wnosi takie ciepło i humor do jedynej dziewczyny, która jest na tyle odważna, aby randkować z Barrym Goldbergiem. Jesteśmy podekscytowani, że jest gotowa włożyć te brzydkie neonowe stroje z lat 80. i tapirować swoje włosy w każdym odcinku tego nadchodzącego sezonu!”

Michalka — która, jak Orrantia, jest aktorką, piosenkarką i autorką tekstów — będzie w stałej obsadzie po raz pierwszy swojej karierze. Jej inne role obejmują odcinki „Hellcats” (CW), „The Guardian” (CBS) i, ostatnio, „Dolinę krzemową” (HBO).Kategorie: Aktorzy Informacje castingowe Telewizja 
Seriale: The Goldbergs 


Card image
44.99 zł
Card image
40 zł
Card image
50 zł
Card image
49.99 zł

Zobacz również: