Spoilery o romansach w "Zemście" i "Słodkich kłamstewkach"! Plus "American Horror Story" i inne


Arek Tobiasz   Arek Tobiasz | 20-09-2012, 17:24:00


Spoilery o romansach w

Nadchodzą!

Możemy po prostu poświęcić chwilę, aby naprawdę docenić nadejście jesieni w telewizji? Jest tak miło znów mieć wymówki, aby uniknąć zakładania spodni, wyjścia i spotykania z przyjaciółmi.

W przypadku, kiedy nie masz chipsów jak my i potrzebujesz zachęty do pozostania, to mamy soczysty romantyczny spoiler o "Revenge", szczegółowe informacje na temat nowego nauczyciela przybywającego do "Community" i aktualizację ulubionej relacji fanów w "Pretty Little Liars". Dodatkowo mamy również kilka spoilerów o "American Horror Story" i "Bones".

Czy mogę dośtać jakieś informacje o moim fikcyjnym telewizyjnym chłopaku Danielu w "Revenge"?

Nie chcę ci tego mówić siostro, ale twój facet jest zajęty! "Na początku sezonu jesteśmy w związku" - mówi Ashley Madekwe o Danielu i Ashley. "Nie jesteś pewien jak oni w tym są lub gdzie to zaprowadzi". Co ich nowy związek znaczy dla przyjaźni Ashley z Emily? "Oni nie są przyjaciółmi, ale  na pewno nie są tak blisko jak kiedyś" - mówi Ashley.

Spoiler o "Private Practice" lub "Grey's Anatomy" proszę...

Wybieramu... "Prywatną praktykę"! Benjamin Bratt powiedział nam, że fani nie będą musieli długo czekać, aby dowiedzieć się o wyniki miłosnego trójkąta Jake-Sam-Addison. Zobaczymy kogo wybrała w premierze sezonu. Ale niezależnie od jej wyboru, Bratt podkreśla, że decyzja nie wpłynie na miejsce pracy, ponieważ wszyscy są profesjonalistami. Bra dramatu w "Prywatnej praktyce"? Coś mówi nam, że to nie zadziała.

Umieram za spoiler o "Słodkich kłamstewkach", szczególnie o Ezrii!

Lucy Hale, dlaczego nie możesz przyjąć tego jednego? "Co jest ciekawego w związku Arii i Ezry to, że Ezra był do tej pory bez skazy, trochę jak idealny chłopak" - powiedziała. "I myślę, że to jest tak ciekawe, że Ezra ma teraz ten sekret i to staje się głębsze. I jak zakopiemy się w ten sezon, to staje się bardziej intensywne. Ezra zniknie na trochę i ludzie będą tak wkurzeni. Zamierzają być tak szaleni".

Spoiler o "Community" powinien być dla mnie lekarstwem.

Proście, a będzie wam dane! Komedia NBC wprowadza trenera Chapmana, profesora nauczycieli Wychowania fizycznego, który jest dość trudny, jeśli chodzi o szkolenie przyszłych trenerów. Ponadto Jeff lepiej uważaj jak Dean Pelton będzie próbował namówić nowicjusza, Archiego, aby zapisał się do Greendale.

Wezmę cokolwiek masz o "The Big Bang Theory"!

Penny zostanie gwiazdą filmową! Ok, nie tak bardzo, ale ona zostanie poproszona, aby zagrać w filmie studenckim słodkiego studenta Uniwersytetu Południowej Karoliny o imieniu Cole, więc to właściwie to samo, nie?

Wiesz co się dzieje z Adamem Levine i Jenną Dewan w obecnym czasie w "American Horror Story"?

Większość historii "AHS" trzymane są nadal w tajemnicy, ale możemy powiedzieć, że detektywi będą obecni na scenie po raz pierwszy w szóstym odcinku. Jezu. Policjanci zwykle znaczą, że nie stało się coś dobrego.

Nie widziałem żadnego spoilera o "Bones". Możesz pomóc fanom?

Pewnie, że mogę! Czy zawsze zastanawiałeś się co by się stało jeśli "Kości" i "Dancing With the Stars" i/lub "So You Think You Can Dance" mieliby telewizyjne dziecko? Nie? Cóż, to nie ma znaczenia, ponieważ masz zamiar dowiedzieć się jak będzie wyglądać to dziecko! Szósty odcinek tego sezonu "Kości", zatytułowany "The Diamond on the Rough", zamierza podjąć jakieś dobre kroki w kierunku konkursów tanecznych. Trzymamy kciuki, że zobaczymy Davida Boreanazę tańczącego do "Moves Like Jagger".

Czy jest jakiś problem dla April i Andy'ego w "Parks and Recreation"? Wydaje mi się, że czytałem gdzieś, że walczą w premierze sezonu?

Cóż, jeśli "walka" znaczy "prawie seks w publicznym miejscu" w dzisiejszych czasach, to tak, to jest to co oni robią. Wygląda jakby odległość sprawiła, że ich miłość kwitnie. Jeśli chodzi o inną parę w serialu, to również są bardzo zadowoleni, ale kompletnie udają.
 Kategorie: Spoilery Telewizja 
Seriale: Kości Zemsta Teoria wielkiego podrywu Community Prywatna praktyka Parks & Recreation Słodkie kłamstewka American Horror Story 


Card image
39 zł
Card image
20 zł
Card image
39.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: