Claire Holt z "The Originals" dołączyła do dramatu NBC "Aquarius"


Arek Tobiasz   Arek Tobiasz | 30-07-2014, 14:14:30


Claire Holt z

Claire Holt sama okaże się polować na mordercę.

Aktorka, która głośno opuściła swoją stałą rolę w "The Originals" w czasie pierwszego sezonu, otrzymała stałą rolę w nadchodzącym limitowanym serialu NBC o Charlesie Mansonie, "Aquarius".


Holt zagra twardą oficer policji, Charmain Tully. Oczywiście to nie oznacza, że widzieliśmy po raz ostatni postać Holt z "The Originals", Rebekah Mikaelson. Nie tylko pojawiła się w zwiastunie nadchodzącego sezonu dramatu CW, ale producent wykonawczy Julie Plec powiedziała, że Holt zawsze jest mile widziana w "Nowym Orleanie".

W "Aquarius" również występują David Duchovny ("Californication"), Gaius Charles ("Grey’s Anatomy"), Grey Damon ("Star-Crossed"), Michaela McManus ("The Vampire Diaries"), David Meunier ("Justified"), Emma Dumont ("Bunheads"), Chris Sheffield ("The Last Ship") i Gethin Anthony ("Game of Thrones").

Jesteś fanem „The Originals”? Może chciałbyś mieć gadżet związany z twoim ulubionym serialem? Kliknij tutaj, aby zobaczyć dostępne produkty.Kategorie: Aktorzy Informacje castingowe Telewizja Nowe seriale 
Seriale: The Originals Aquarius 


Card image
41.99 zł
Card image
39.99 zł
Card image
41.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: