Modern Family: 4x01 "Bringing Up Baby" - informacja prasowa


Arek Tobiasz   Arek Tobiasz | 11-09-2012, 14:59:52


Modern Family: 4x01

W premierze 4 sezonu "Bringing Up Baby" urodziny Jay'a zastają nas jeszcze raz i jak poprzednio, on sprawia, że powszechnie wiadomo, że pragnie nie robić z tego wielkiej rzeczy jak tylko to możliwe, bez wielkich gestów i niespodzianek. Ale zostawia to rodzinie to nie może się udać! Phil bierze Jaya na bardzo niekonwencjonalną wycieczkę na ryby z jego kolegami, a Gloria zastanawia się jak przekazać mu informację o ciąż. Tymczasem Dylan przeprowadza się tymczasowo do domu Dunphy, a Mitch i Cam zastanawiając się nad adopcją kota, aby poradzić sobie z ich nieudaną próbą adopcji kolejnego dziecka.

Obsada: Ed O'Neill jako Jay, Julie Bowen jako Claire, Ty Burrell jako Phil, Sof’a Vergara jako Gloria, Jesse Tyler Ferguson jako Mitchell, Eric Stonestreet jako Cameron, Sarah Hyland jako Haley, Nolan Gould jako Luke, Ariel Winter jako Alex, Rico Rodriguez jako Manny i Aubrey Anderson-Emmons jako Lily.

Gościnnie: Reid Ewing jako Dylan, Chazz Palminteri jako Shorty, Ernie Hudson jako Miles i Emily Happe jako Candice.

"Bringing Up Baby" napisali Paul Corrigan i Brad Walsh, a odcinek wyreżyserował Steven Levitan.Kategorie: Spoilery Informacje prasowe Opisy odcinków Telewizja 
Seriale: Współczesna rodzina 


Card image
39.99 zł
Card image
45 zł
Card image
42.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: