Roger Bart z "Revenge" i Anna Chlumsky z "Veep" w "Law & Order: SVU"


Arek Tobiasz   Arek Tobiasz | 03-08-2012, 12:25:17


Roger Bart z

"Law & Order: SVU" zarezerwował Rogera Barta z "Revenge", Annę Chlumsky z "Veep" i aktora z Brodwayu Raúla Esparza w nadchodzącym odcinku, ogłosiła NBC w czwartek.

W odcinku, zatytułowanym "Twenty-Five Acts," Chlumsky zagra autorkę bestsellerowej powieści erotycznej - może wskazującej na "50 Shades of Grey"? - która oskarża znanego gospodarza talk show (Bart) o brutalny gwałt. Jednak drużyna SVU staje się podejrzliwa, kiedy odkrywają relacja gwałtu pokrywa się z rozdziałami jej książki. Ekipa, wraz z biurem prokuratora okręgowego (Esparza) również starają się utrzymać sprawę zanim zacznie się szaleństwo mediów.

Odcinek zostanie wyemitowany jesienią. Ta trójka dołącza do poprzednio ogłoszonego zwerbowania Adama Baldwina do powracającej gościnnej roli, który zagra nowego kapitana drużyny.

Brat jest najlepiej znany z ról w "Gotowych na Wszystko" i "Revenge", a ostatnio można go było zobaczyć w "Political Animals". Chlumsky, która sławę zyskała dzięki "My Girl", obecnie pojawia się w politycznej komedii HBO "Veep". Esparza gościnnie pojawiał się w "Law & Order" i "Law & Order: Criminal Intent" i ostatnio wystąpił w brodwayowskiej produkcji "Leap of Faith", napisanej również przez showrunnera SVU Warrena Leighta.

Nowy sezon "Law & Order: SVU" zobaczymy w środę, 26 września.
 Kategorie: Spoilery Aktorzy Informacje castingowe Telewizja 
Seriale: Zemsta Prawo i bezprawie 


Card image
99.99 zł
Card image
41.99 zł
Card image
40 zł
Card image
50 zł

Zobacz również: