Streszczenie "Zemsty": Uważaj, kiedy siadasz za kółkiem


redakcja   redakcja | 17-10-2013, 15:56:35


Streszczenie

W niedzielnym odcinku Revenge – trafnie zatytułowanym „Wyznanie” – Emili szantażuje Ojca Paula by przekonał Conrada by ten się ujawnił. Ale, gdy miał to właśnie zrobić, diabeł w samochodzie się roztrzaskał sugerując działanie siły wyższej. Albo może niższej raczej. Czy mógł to być… szatan? Czytaj dalej I przekonaj się sam.


Plan jest życzeniem twojego serca | Po tym, jak Aiden umacnia swój sojusz z Victorią poprzez ujawnienie, że nadal widywał się z Emili, nawet po tym, jak ona i Daniel się zaręczyzli, królowa pszczół udaje się… yyy prosto do syna. I chociaż chce ciężko oddychać i wszystko, to nie może. Poza tym, jest zainteresowana pieniędzmi, za które Emily kupiła rezydencję Nolana. I może być tylko gorzej dla wszystkich w tym odcinku… tylko poczekaj.

Tam gdzie są chłopcy | Podczas planowania swojej parapetówki w country klubie, Nolan ma szansę na spotkanie się z kaloryferem Patricka, którego oczywiście zaprosił. (Reszta Patricka też oczywiście została zaproszona, żeby nie było wątpliwości). Jednak nowy przystojniak w mieście, nadal nie wydaje się Emily użyteczny. Kiedy wpada do Casa Grayson by podrzucić Victorii zaproszenie – „Na pewno” - najdroższa Mamusia żartuje - „masz wystarczająco dużo pieniędzy na znaczki” – Junior syczy, że spotkał Emilię o „jeden raz za dużo”. Możesz mieć jeszcze szansę z tym, Nolan…

Centrum przyjęcia | Wyżerka wydaje się skromna w porównaniu z mieszkaniem. (Dzieła sztuki i plastikowe łabędzie?). Jednak nikt nie przyszedł tam dla atmosfery, wszyscy byli dla fajerwerków. (I aby zobaczyć gospodarza wystrojonego jak skrzyżowanie Kapitana Stubinga, Janet Jackson w czasach „Rhythm Nation”). Jack delektuje się tym, że Emily jest wyraźnie zdenerwowana jego nie-randką z Margaux (zaaranżowanej przez Charlotte, która najwyraźniej potrzebuje kogoś by się nią opiekować cały czas), Daniel i Margaux sprzeczają się, czy Nolan powinien być na okładce Voulez i nagle, w końcu, Victoria przybywa w towarzystwie Aidena. On i Emili „walczą ze sobą jakby byli zakochani”, niegodziwa wiedźma „pomocnie” wskazuje Danielowi. (Faktycznie, walczą trochę na pokaz. Ale Daniel jest zbyt słaby, aby to rozróżnić). Przed zniszczeniem ostatniego łabędzia, Victoria tak zdenerwowała Emilię, że tej „przypadkowo” wyrywa się, że „Graysonowie są całkowicie spłukani”.

Następstwa | Następnego dnia Aiden “przyznał” Victorii, że dalsze poszukiwani nie wykazały, że Emily rzeczywiście posiada fortunę Graysonów. Ale Victorii to nie interesuje – jest zbyt połechtana tym, jak udało się jej otoczyć go swoim wrogim czarem, że wprowadziła go aż do rezydencji Graysonów. Później dowiadujemy się, że – jak wielu z was przewidziało – Aiden tylko wrócił i zapomniał o swoim sojuszu z Victorią na rozkaz Emily. Innymi słowy, wszystko idzie zgodnie z planem… z wyjątkiem jednej drobnostki, gdy Aiden wygadał się o swoim romansie z Emily. To bardzo wkurzyło Daniela. Wyznając swojej narzeczonej w końcu, że walczył z Aidenem - i Aiden został postrzelony –w finale ostatniego sezonu, paranoik instaluje jej najgorszy koszmar: system bezpieczeństwa w domku na plaży.

Droga do piekła | Gdy godzina zbliża się do końca, Conrad informuje Victorię, że zdecydował się ujawnić swoją rolę w zgubie Davida. „Więc twoja psychoza postępuje” - zadrwiła Victoria. Na początek. Gdy uświadamia sobie, że mówi poważnie, jest tak wściekła, że rzuca wazonami. Ale zanim on i Ojciec Paul mogą dotrzeć na komisariat policji, ma miejsce tragiczny wypadek samochodowy. „Co do cholery?” - Emily wyraźnie chce zapytać, po przybyciu na miejsce. Ojciec Paul wydaje się być martwy, a Conrad ledwie daje znaki życia.

Dobra, twoja kolej. Co myślisz o tym odcinku? Czy choć przez sekundę dałeś się nabrać koszmarem Conrada, w którym Charlott go dźgnęła? Czy ktoś jeszcze ma nadzieję na spiknięcie Victorii i Aidena? Czy Patrick wydaje się o 30 procent bardziej nieznośny, kiedy nie ma go w pobliżu matki? I czy ktoś może mi powiedzieć co się stało w pierwszej scenie Emily i Nolana? Byłam zbyt rozproszona przez jego naszyjnik, aby zwracać uwagę na cokolwiek innego! Napisz w komentarzu.Kategorie: Spoilery Streszczenia odcinków Telewizja 
Seriale: Zemsta 

Card image
44.99 zł
Card image
39.99 zł
Card image
44.99 zł
Card image
41.99 zł

Zobacz również: